Подписка за запазване на обучението от 5-ти до 7-ми клас в МГ

Quoted post


Гост

#267 Re: Re: Re:

2012-02-21 22:06

#265: - Re: Re:

"И в нашата провинция от 26 деца приети след 7-ми клас в профил " математика", повече от 20 са от тези, които са учили в ПМГ 5-7 клас."

На корупция мирише тази статистика. То не че не знаем.

Проектозаконът си е супер. Ако властимащите се поддатат на тази петицийка, аз веднага организирам контра-петиция. Със сигурност ще има много повече подкрепа.

А БГ мамите да не се правят на ощипани моми, защото много добре знаят, че приемът в МГ от 5-ти клас си беше полулегален.

 

Отговори


Гост

#269 Re: Re: Re: Re:

2012-02-21 22:18:51

#267: - Re: Re: Re:

Каква корупция пък тебе те гони, след 7 клас всички деца наново кандидатстват в МГ, наравно с всички останали, никой не ги приема само, защото са учили в МГ. А всички искат децата им да учат там, защото не се налага да ходят на частни уроци, за да влезнат в гимназии, защото подготовката е на много високо ниво, а най-важното е че работят наистина с децата. В нашето МГ бивши ученици, настоящи студенти, в момента идват в събота и неделя на доброволни начала, водят кръжоци заедно с учителите, и то безплатно. И тази традиция е от години.


Гост

#270 Re: Re: Re: Re:

2012-02-21 22:20:22

#267: - Re: Re: Re:  

"На корупция мирише тази статистика. То не че не знаем."

Теб явно не са те приели.

Защо трябва децата учениците от 5 до 7 клас искащи да учат математика да се принуждават да посещават частни училища или скъпи курсове? Тези които не има харесват математическите гимназии просто да не се записват там.