Подписка за запазване на обучението от 5-ти до 7-ми клас в МГ

Quoted post


Гост

#230 Re: Re: Re:

2012-02-21 17:58

#225: - Re: Re:

А аз да съм казала нещо подобно, г-жо авторке на петицията? Писах само, че приемът ще се запази, тоест ще има прием в сегашните МГ преди 8-ми клас, но няма да е от 5-ти клас, а от 1-ви клас. За тази цел обаче МГ ще трябва да се наричат средни математически училища. Ако пък искат да запазят името си, ще приемат ученици само от 8-ми клас. Госпожа Дамянова го каза същото и то много ясно. Какво значение има МУ, ПУ, ДУ .... ли ще се казва училището, в което учи дъщеря Ви, при положение, че сградата, учителите, учебните програми, съучениците, качеството на подготовка.... са едни и същи?

П.П. Подготовката, получена на курсовете  по БЕЛ в школите, също се смята за допълнителна извънучилищна подготовка, а не за подготовка  в училище, така че – само истината.

Отговори


Гост

#233 Re: Re: Re: Re:

2012-02-21 18:14:11

#230: - Re: Re: Re:

А кому е полезно да има прием от първи клас, като той ще стане за сметка на вече утвърдени като работещи паралелки в МГ.

Нали сградата е същата, не е разтегателна, за да се отворят поне 4 нови паралелки, ще трябва да се закрият поне 4 от горен курс, КОИТО СА ДОКАЗАНО РАБОТЕЩИ.

 

Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2012-02-21 20:17:28