Отворено писмо на учители и родители във връзка със законността на предлаганите мерки от МЗ и МОН за учебната 2021/22 година

Quoted post

Nadsm

#31

2021-09-01 12:19

Аз просто не разбирам нито изказващите се в тази клипове, нито някои от хората коментиращи тук?! Вие имате ли деца? Вашите бяха ли като моите от най-засегнатите?! Голямата ми дъщеря от септември 2020 до май 2021 ходи на училище точно 35 дена?!??  В които дни ги скъсаха от тестове!? Нормални ли сте бе хора?! Това дистанционно обучение е пълен провал. Това е най- голямото падение на прогресиращото уж човечество! Вие бяхте ли там? Слушахте ли учителите на децата си? Наблюдавахте ли децата си? Наблюдавахте ли тестовете?! Хора, това дори не може да се опише! Някой от вас учители решавал ли е тест с 45 въпроса за 30 мин? Вие може те ли? Имат по по малко от минута да прочетат и отговорят? Вие решавали ли сте тест с 16 въпроса 8 с избираем отговор и 8 с писмен- не по малък от 8 изречения на въпрос за 30 мин? Вие решавали ли сте тест по математика с 9 задачи с по 5 подусловия за 30 мин? Аз нямам идея как си го представят учителите ама аз вече не мога. От ученолюбива пришежна отличничка, имам в къщи истеричка без грам желание дори да си облече панталон в часовете.  Как си позволяват изобщо тази гавра с децата ни? Аз имам предложение- всички учители, които имат проблем, да си  обечат ако искат астронавски костюм, ако искат да напуснат. Всички родители, които се страхуват за дрцата си ако искат да им сложат похлупак. Всички останали да се върнем към нормалното, дори и не добро всичко преди дистанионното обучение е приемливо! Ако искат да им вкарат и висша математика в 3ти клас, все ми е едно, но да са там, в училище! Няма какво да предлагаме, всичко е ясно. Децата трябва да ходят на училище. 

Отговори


Гост

#32 Re: Да! Напълно сте права!

2021-09-01 12:23:00




Платена реклама

Ще рекламираме тази петиция на 3000 човека.

Научете повече...