ЗА ЗАПАЗВАНЕТО НА АНСАМБЪЛ ЗА НАРОДНИ ПЕСНИ И ТАНЦИ СЛИВЕН

Quoted post


Гост

#30

2016-09-06 11:44

Аз не съм съгласен да ни увеличават дънъците.И парите да се дават някви дето тропат разни хорца.Ходят от дъжд на вятър на работа а накрая на месеца си вземат заплатката за 8часов работен ден.И аз искам така.Стига толкова тарикащини.Кмете бъди смел!

Отговори

Дарина

#31 Re:

2016-09-06 19:34:59

#30: -  

 Данъците не се вдигат заради ансамбъла. И да го има, и да го няма ансамбъла кмета пак ще вдигне данъците ви.

Тези някакви хора се наричат танци и са създадени от много известни Български хореографи и музиканти. Самия факт , че не различавате обикновенно хоро от танц говори само по себе си за вашите познания в областта на сценичните изкуства. Ако вие ходите от дъжд на вятър на работа , то ансамбъла си има регламентирано работно време и те си го спазват. А що се отнася за заплатката много точно го казвате - наистина е заплатка( мъничка и мизерничка заплатка). Тези хора заслужават много по - добро заплащане, а не заплата по  ниска от тази на чистачка. Интригите и тарикатлъците ги създават такива като вас, които не са запознати как стоят нещата и говорят и пишат неща които не отговарят на истината.

Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2016-09-21 21:39:36