За незабавната оставка на Министър Петър Москов

Quoted post


Гост

#38

2016-03-29 19:36

Аз съм лекар и се срамувам от колега третиращ колегите си като престъпници.Като десен министър др Москов,трябваше поне да каже истината,че "Кралят е гол!" Вместо това в най- добрите традиции от славното Априлско поколение търсим врага-лекари,пациенти,фармацевти !С много демагогия , популизъм и предателство спрямо идеите на своите избиратели.За колеги не говорим!Защото нас от първи курс ни учат-"първо не вреди!"

Отговори


Гост

#82 Re:

2016-03-30 08:28:54

#38: -  

 Подкрепям Ви!И искам да кажа,че подписвам тази петиция,защото не искам да бъда врага-пациент.Не се положиха усилия превенцията да е водеща в здравеопазването.Няма логика,последователност и адекватно следене на здравето на пациентите и мисля,че гаранция за изтичащите средства няма как да бъде гарантирана с пръстови отпечатъци.Жалко,че вместо да се хванем здраво за работа,да се създаде ред и предвидимост и да се изисква отговорност,се скандализира и уморява обществото с безсмислени и екстравагантни идеи..Има огромен проблем с липсата на чуваемост по отношение на проблемите с ваксинопрофилактиката.Не се следят качествено и отговорно децата.Ваксината сама по себе си не бива да бъде самоцел.И нека правото на избор бъде на родителя,след като резултатът не може да бъде предвиден..Отделен евъпросът за натовареният календар и за несъответствието му с европейският имунизационен календар и законодателство.А аз вълагах надежди на Вас,г-н Москов!Не ги оправдахте!