Петиция за забрана на дейността на "Български хелзинкски комитет"

Quoted post


Гост

#770

2015-11-09 10:28

Последните 3-4 години медийните изяви на тази организация започнаха да ми привличат вниманието, в отрицателна светлина. Понеже се опитвам да не съдя от първо впечатление, започнах да следя изявите, най-вече на председателят й. Некомпетентността на този човек, по много от въпросите, по които се изказва, ме шокира. Лошото е, че не само е незнаещ, но претендира за компетентност и гледа изключително едностранчиво на нещата. Ще уточня, че използвам възможно най-меки думи. В няколкото негови прояви, които проследих, основният му аргумент за защита на тезите им бе или собствената му начетеност, или техни данни, или инфо от медии. Няма да се впускам в подробности, но само последната им проява, относно случая с имигрантите покрай Средец, е показна и сочи, че наличието на тази институция е единствено и само с цел да дава хляб на работещите в нея. Затова, аз подкрепям идеята за се забрани тя, защото постоянната й антидържавна и антибългарска дейност не носи никаква положителна полза за обществото ни.

Отговори


Гост

#835 Re:

2015-11-09 17:21:27

#770: -  

 

Напълно споделям мнението ви! Да слушам Красимир Кънев е истинско предизвикателство - мозъкът блокира на втората минута от потресаващата му глупост, невежество и наглост! Но е много странно как никъде в нета няма оригиналните му изказвания... всички са редактирани и почти изцедени до нещо по-нормално звучащо! Няколко пъти чувам глупостта му да се лее от телевизия и претърсвам целия интернет за да го цитирам - нищо! и почна да ми прави впечатление... ?!