Спиране на застрояването в Борисовата градина и Южния парк

Quoted post

BMB

#6

2015-08-27 15:07

"Възпитаникът на Московския институт за международни отношения и неуспял кандидат кмет от БСП на изборите за София през 2009 г. - Георги Кадиев, заедно с Реформаторите, подкрепени от медиите на Прокопиев, започнаха поредната мръснишка атака срещу кметицата Йорданка Фандъкова.

Подозира се, че кампанията е организирана от протежета на Иван Костов. Поводът е, че главният архитект на София е издал строително разрешение за изграждане на нов комплекс на мястото на бившия увеселителен парк Софияленд. Въпреки че мястото е извън пределите на Борисовата градина и на около всичко е застроено, този факт се използва чрез главния архитект на София, предизборно да се удари кметицата Йорданка Фандъкова. Скандалът се раздухва от Кадиев и се подкрепя от Реформаторите и медиите на Иво Прокопиев, защото и БСП и Реформаторския блок, ще издигнат свои кандидати за кметове. Отделно от това, изключително важно за тях е да разбият хегемонията на ГЕРБ в общинския съвет, за да могат да прокарват клиентелистките си интереси." - Pik.bg

 

Отговори


Гост

#13 Re:

2015-08-27 19:10:38

#6: BMB -  

 тоя кадиев ми е колега - по-млад от мен в мгимо. учил е виетнамски /аз немски и холандски/. съседите му твърдят, че е надут пуяк. аз не го знам какъв е - понякога има разумни изказвания. но ако е интригант - трябва да му се счупят зъбите /преносно казано - братя полицаи - словесна инверсия/. то и фандъкова е една даскалица досадна, но ако хора на костов /"откритието" на петър младенов/ се възкачат на престола в общината - това просто не е МОРАЛНО.... тези които имат повече инфо и са обективни - да повишат глас. ще ги подкрепим. пъчев

Белалов

#30 Re:

2015-08-30 07:43:34

#6: BMB -  

 Факт е, че образованието на Кадиев е на много високо равнище и не само от Московския институт, както е факт, че се застроява поредна част от поредният парк в София. Неслучайно зелената система на София е намаляла 2 пъти за четвърт век, вместо да е обратното.