До Борис Велчев - За запазване на имунитета на Волен Сидеров

Quoted post


Гост

#134 Re: Re: Re: Re: Re: За сина на Волен!

2011-05-31 14:49

#133: vall - Re: Re: Re: Re: За сина на Волен!

mene tonkoloni ne me valnuvat az do sega ne sam vlizal v djamiq a v carkva 1-2 pati az vqrvam edinstveno v parite i ni6to drugo no za da si pravq parite i da mi e dobre iskam mir v balgariq a siderov iska da go srine izob6o ne mi puka koi kak i kade se moli i za kakvo se moli iskam samo vsi4kim problemi da se re6avat civilizovano bez neo nacizam

Отговори

vall

#135 Re: Re: Re: Re: Re: Re: За сина на Волен!

2011-05-31 15:14:00

#134: - Re: Re: Re: Re: Re: За сина на Волен! 

 

Точно така, трябва да е цивилизовано и да има търпимост ... махаме тонколоните, Сидеров отива на избори, дали ще остане или не, зависи от вота на хората! Мир и разберателство е първото, което искат хората, никой не иска да има напрежение... и веднъж като се махнат тон колоните и всеки ще си има джамиика, църквичка ще си се моли ... той господ е един за всички според мен ... и е вътре в нас, няма нужда да викаме да се надвикваме, молитвата е нещо много интимно с господ и човека, високоговорителите според мен са били за подсещане на хората да се помолят в определен час, и това е останало във времето, така предполагам... аз искам някой да ми обясни това, каква фунцкия имат и защо са необходими...