До Борис Велчев - За запазване на имунитета на Волен Сидеров

Quoted post


Гост

#103

2011-05-26 07:46

Много е страно , как никой неспоменава за това цхе по селата от Пловдив на югоисток вецхе не се говори български език и не само цхе не се говои но и разни депотати от ДПС изнасиат реч на турски език което, е забранено от закона , обаче на тях никой не им сваля имунитета и даже не им се търси никаква отговорност !Миналата година ходих до Перперикон и решихме да спрем да хапнем в едно село наблизо , имах чувството че сум в Турция , освен турска реч друга не се чуваше , да не говоря как ни гледаха като все едно сме някакви помяри или нещо такова , но и за това никой не казва нищо . Аз не съм против другите религии стига те да не ми се натрапват , неможе в центъра на столицата ни да имаш чувството че си във Турция и неможе да ми излизат на тротуара за да се молят каквито и да са били те . Аз не съм религиозен и всякакви такива действия са в разрез на моето спокойсвие ! Във нито една европейска държава такива проповеди и тем подобни не са разрешени , това се казва нарушаване на обществебия ред !

Отговори


Гост

#104 Re:

2011-05-26 08:59:43

#103: -

Ами това, че търпяхме паметника на турските терористи взривили вагона за майки с деца, петнайсетина години.

 

Е, от това по-голяма толерантност здраве му кажи.

Убеден съм, че такъв абсурд няма никъде по света. Все едно САЩ да направят паметник на Осама, на мястото на търговския център.

Толкова наивно племе по света не съществува.