Петиция към главния прокурор Борис Велчев

Quoted post


Гост

#3

2011-05-20 23:39

Защо е била позволена демонстрацията на Атака и от кого? Кой носи отговорност за случилото се, от което аз като гражданин на България се срамувам. Това е поредното инсценирано напрежение на етническа/религиозна основа и нарушаване на човешките права.

Отговори


Гост

#317 Re:

2011-05-22 14:54:11

#3: -

А агресивното проповядване, което също е забранено, защо се толерира? Аз работя на 20 метра от джамията и знам какво е по 5 пъти на ден тоя да бучи по високоговорителите. Ако в Турция отида и започна в центъра на истамбул да отслужвам християнска служба и молитва, ще ме заколят като прасе и ще ме хвърлят в морето.

Реплика към Минчев

#964 Re:

2011-05-23 15:17:35

#3: -  Не съм привърженик на Сидеров - в никакъв случай, но не е ли редно  да се потърси отговорност първо от всички предатели на България - като се започне от Т.Ж. и с-ие, които са били решили да ни притурят към СССР и се свърши с виновниците за безкрайния "преход", от който се възползват Догановци, Сидеровци, БСП,Алексей Петровци,СДС, рзс - с една дума  ПРЕДИШНИТЕ : дс -  ДЕЦАТА И ВНУЦИТЕ ИМ ВЕЧЕ ?

А иначе не желая в центъра на София да ми вие ходжа, нито по ТВ да ми се четат новини на турски - нищо против мюсюлманите, нека си имат джамии - там да се молят, тъй както аз не им натрапвам вярата си - все пак сме в България! Защо управниците не решават този въпрос години наред?ой всъщност противопоставя етносите,( очаквайки повече избиратели)? Най-лошо е сега да си българин - не излиза ли така?

 

Гери

#1137 Re:

2011-05-24 02:18:58

#3: -

Мисля, че е очевидно - правителството искаше точно това да се случи. Иначе всякакви други техни действия щяха да взривят бомбата АТАКА с още по-лоши последствия за ГЕРБ, така го отнася Цветанов. Може би нямаше и глухите да чуят че АТАКА е опасна, та в този смисъл е добре.

 

RD

#1222 Re:

2011-05-24 15:42:33

#3: -  

 А кой дава на мюезина да озвучава околното пространство и да пречи на останалите, които не са мюсюлмани? И въобще - защо е нужно да прадират с религията си?