За равни права на пушачи и непушачи!

Quoted post

мариан владимиров

#919 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Тема

2013-07-31 12:26

#918: екатерина - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Тема

след като прочетох цялата тази помия която се пише във коментариите по адрес на пушачите и тъй като аз също съм пушач заявявам:в своята фирма повече непушачи няма да бъдат устройвани на работа.не съм от армията на спасението та да давам прехрана на хора които ме наричат наркоман,миризливец,психически болен даже да стигат дотам че да се заканват със саморазправа с пушачите значи и с мене.ако бях такъв фирмата ми нямаше да се задържи вече 21 година на пазара.тези които ги подстрекават да се държат така с нас те да им търсят и работа.казах!!

Отговори

ивон атанасова

#920 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Тема

2013-08-01 09:16:38

#919: мариан владимиров - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Тема

защо бездимните реват постоянно за своето здраве в повечето случаи несъстоятелно.защо на никой не му пука за нашето здраве какво може да ни се случи като ни гонят навън в най големите студове та да се разболяваме по тяхна воля и желание.тук не говоря за адвентистите отдавна са доказали своята нетърпимост и жестокост към различните от тях.става въпрос за участието на държавата в лицето на Борисов и другите след него.как така става че държавата облагодетелствува едни свои граждани а руши здравето на други.ако недай боже се разболея ще докажа съучастието на държавата и ще я осъдя да ми плати компенсация за предизвиканото страдание.