Не на връщането на цигарения дим в заведенията

Quoted post


Гост

#2751

2013-05-30 10:01

А какво ще кажете за вредните храни,който в момента се продават свободно навсякъде.за ГМО-то.за ядрените централи и радиацията,за вредните емисии от автомобилите.Съгласен съм за тютюнопушенето,та г-да непушачи,който искате да живеете здравословно :)))),май цигарите не са ви най-голям проблем.А колко от вас карат автомобили,длъжен ли съм аз да ви дишам вредните газове.

Отговори

пушач, подкрепящ петицията

#2756 Re:

2013-05-30 10:03:40

#2751: -

Няма смисъл да разводняваш темата. Много ясно, че си прав, ама дай едно по едно да отмятаме нещата ;)

пушеща по 1 кутия на ден

#2769 Re:

2013-05-30 10:37:47

#2751: -  

Да, всичко е вредно, но, макар да съм върла пушачка от 41 години, мразя да вляза в заведение, което мирише на наслоен тютюнев дим и да се пуши!  Пуша само навън, само с разрешение на седящите около мен, било то на плажа, в някой парк или в градинката пред нас. И, ако сте млад човек, и не пушите много, препоръчвам Ви веднага да ги спрете, това е кошмар - навремето, когато дъщеричките ми ме молеха да спра да пуша, че съм щяла да погрознея/!?!/, им отговорих, че не само ще погрознея, но ще  остарея бързо и няма да имам парички за други неща / разбирай за кукли, фибички, ластичета по това време/, така че, гледайте майка си и ПРАВЕТЕ ТОЧНО ОБРАТНОТО - НЕ ДОКОСВАЙТЕ ЦИГАРИ, ЗАЩОТО АЗ НЕ МОГА ДА ГИ ОТКАЖА. Сега тия цигари така бъркат в безработния ми джоб, че не е за разправяне... И споко, ресторантьорите няма да оправят икономиката на страната, дето са се загрижили толкова много за нея -  аз, ако имах работа и пари, щях пак да им влизам в заведенията, нищо че не се пуши. Със здраве от една 60 годишна жена,


Гост

#2776 Re:

2013-05-30 11:01:03

#2751: -

kato ne iska6 da ni di6a6 izpareniqta na kolite hodi si po planinite i parkovete. az iskam kato vlqza s deteto si v sladkarnica da go po4etpq za 1 Uni da ne vi di6a pu6eka....kato go zaveda na restorant da ne trqbva da minava prez zalata za pu6a4i za da stigne do tazi za ne pu6a4i...kato iskate da trovite va6ite deca si pu6ete vyv vas


Гост

#2791 Re:

2013-05-30 11:37:08

#2751: -  

Гост#2751 пуши колкото си искаш и се трови с каквото искаш, но недей да тровиш децата ми с просташкото си поведение. Ще ти е приятно ли всеки път като запалиш цигара на обществено място някой да те шляпва по врата за 'здраве', щото точно това правиш ти като димиш насреща ми. Малко помисли преди да се правиш на много умен. Надявам се един ден ако имаш деца да ти дойде акъла в главата.