Не на връщането на цигарения дим в заведенията

пушеща по 1 кутия на ден

/ #2769 Re:

2013-05-30 10:37

#2751: -  

Да, всичко е вредно, но, макар да съм върла пушачка от 41 години, мразя да вляза в заведение, което мирише на наслоен тютюнев дим и да се пуши!  Пуша само навън, само с разрешение на седящите около мен, било то на плажа, в някой парк или в градинката пред нас. И, ако сте млад човек, и не пушите много, препоръчвам Ви веднага да ги спрете, това е кошмар - навремето, когато дъщеричките ми ме молеха да спра да пуша, че съм щяла да погрознея/!?!/, им отговорих, че не само ще погрознея, но ще  остарея бързо и няма да имам парички за други неща / разбирай за кукли, фибички, ластичета по това време/, така че, гледайте майка си и ПРАВЕТЕ ТОЧНО ОБРАТНОТО - НЕ ДОКОСВАЙТЕ ЦИГАРИ, ЗАЩОТО АЗ НЕ МОГА ДА ГИ ОТКАЖА. Сега тия цигари така бъркат в безработния ми джоб, че не е за разправяне... И споко, ресторантьорите няма да оправят икономиката на страната, дето са се загрижили толкова много за нея -  аз, ако имах работа и пари, щях пак да им влизам в заведенията, нищо че не се пуши. Със здраве от една 60 годишна жена,