Не на връщането на цигарения дим в заведенията

Quoted post


Гост

#1751

2013-05-28 18:25

Всеки пушач на обществено място, ако пречи дори на един непушач или едно дете, това е достатъчно, за да няма право да го прави повече. На съседната маса или в сеседната стая, каква е разликата?!?!?!? Ако някои предпочитат стрелбата, това означава ли, че във всяко заведение стрелците трябва да могат да стрелят? Пушачите нарушават не само здравето на всеки около тях напълно незаслужено, те нарушават основен принцип в обществото - да не пречиш на другите.

Отговори


Гост

#1756

2013-05-28 18:29:48

#1751: -

абе ти ела да ми правиш забележки там където закона ми разрешава да пуша пък да видим дали ще ти отстъпя .нали всичко по закона това е.


Гост

#1768 Re:

2013-05-28 18:40:08

#1751: -

добър пример така като стрелците си имат своите полигони за стреба така и пушачите трябва да имат свои помещения за пушене.фирмата в която работи жена ми им обзаведе специално помешение за пушене с кафеавтомати и сокове за да не мръзнат навън.


Гост

#1772 Re:

2013-05-28 18:45:45

#1751: -

Каква е разликата дали пуша у вас или у нас по твоята логика...

Panglot

#1776 Re:

2013-05-28 18:47:47

#1751: -

Как така каква е разликата на съседна маса и на съседна зала бе приятел? То ако тръгнем по твойта логика можем да стигнем до каква е разликата на съседна маса или съседен квартал.
Също така, сериозен ли си да правиш аналогия със стрелба? Пушенето е навик, който може да е неприятен но се вписва в обществена обстановка. Аз ще ти направя тогава аналогия с четене на книга. Ако някой обича да чете книги това означава ли, че може да му се сложи забрана да чете на обществени места. Мойта както и твойта аналогия нямат връзка с пушенето.