В подкрепа на правителството на Бойко Борисов


Гост

/ #155

2013-02-20 19:23

Г - н Премиер, лично аз, това не го очаквах от Вас, човек който винаги се е изправял и отстоявал решенията и законите които е прокарвал, доста от които бих казала, че бяха в ущърб на хората и бизнеса, но сега когато тези хора имат нужда от Вас, да застанете отпред и отново да вземете трудно решение в техен интерес Вие подавате оставка. Аз като гражданин на Република България не съм съгласна с това, никой не Ви иска оставката, а искаме да се справите с наглото племе на ЧЕЗ и тем подобните им, насадени ни от предишните "управляващи", защото Ние хората за това Ви гласувахме доверие.....и защото когато извиках за проверка на електромера заради 3 пъти по - голяма сметка, служителите на ЧЕЗ ми казаха цитирам:
" Ха сега като не можете да си платите сметката, ние сме ви виновни"
Г-да от Чез Аз от какво съм лишила себе си и семейството си за да си платя сметката не е ваша работа, платила съм я....Но кои сте Вие по дяволите така долно и нагло да грабите от Българският Народ....Той Българският Народ не работи за Вас.
Така че, Г-н Борисов очаквам да оправдаете доверието на този народ, да застанете като Премиер и да вземете решения в полза на този народ, а не само да обирате негативите от предишни "управници", защото каквито и грешки да сте правили тази не е Ваша.