За равни права на пушачи и непушачи!

ел команданте

/ #250 Re: Re: Re: Re: Re:

2012-12-04 16:17

никой от нас няма намерение да става светец нека и ние да си имаме своите недостатъци но да ни наричате наркомани  не мислите ли че е прекалено брутално и лично мене ме обижда. нали закона вече уреди нашите отношения повече не ви пречим да живеете "здравословно".какво още ви кара да се занимавате с нашите проблеми.оставете ни най после на спокойствие да си живеем живота така както ние го разбираме.никой от нас досега не е уговарял непушачи че да се пуши е хубаво защо да не опитат и те.пак подертавам никой от нас.а що се касае до протестите това ни право е дадено от конституцията и ние ще настояваме докрай той да се промени.вие самата не виждате ли абсурдната ситуация в която изпадате.какво на вас ви пречи ние да си имаме своите заведения където вас там няма да ви има за да ви пречим.нее на вас не ви е целта заведенията на вас ви прави удоволствие че нас са ни подгонили като диви зверове  и искат да ни заставят да мръзнем по тротуарите като изхвърлени кучета а вие да гледате и да изпитвате радост и наслада.рано се зарадвахте няма да ви доставим това удоволствие а още по малко аз.мога да го направя само когато видя Бойко Борисов през зимата на тротуара с пурата.като искам да прекарам добре в заведение Сърбия, Гърция и Македония са близо паля колата и отивам поне ще видя нови места ще се запозная с нови приятели и ще си изкарам една или две хубави вечери в заведение без някой да ме гони на улицата. след като си плащам искам коморт а не простуди на тротуара.а има и такива които по принцип не пушат но за ресторант си купуват кутийка  цигари.дерзайте няма да ви е дълга радостта тя зимата ще мине.тогава нашите заведения на открито отново ще ни приютят.и още едно малко въпросче: след като закона е толкова справедлив и хуманен защо го отмениха в почти всички европейски държави точно от чийто централи започна тази глупост?даже в бара на Европейския парламент има две отделни зали за пушачи и непушачи. държа да ми отговорите на този въпрос но без усукване точно и конкретно.както винаги ние станахме по големи католици от папата.