За равни права на пушачи и непушачи!


Гост

/ #79 Re: НЕ ПОДКРЕПЯМ!

2012-09-21 17:17

Същото като между фанатизиран, агресивен, нетолерантен, ограничен дебил и нормален, толерантен, човек, който пуши. Да вредата от пасивното тютюнопушене НЕ Е ДОКАЗАНА!!!!!Вероятността да умрете Вие от рак на белия дроб е голяма, и е точно толкова вероятно, колкото и аз да умра от същото. Не искам да поемате каквото и да било мое. Не искам да плюскате парите, които държава взима от мен като акциз и ДДС на цигарите, които купувам със собствените си пари. Няма как да ми дава ъкъл човек, който пише соПбствени. Да доста деца ще заспиват гладни, защото заведенията в които работят техните родители ще фалират заради малоумните претенции на самозабравили се последователи на Хитлер и Сталин едновременно. Човечеството, за съжаление е видяло много фанатици - това са хора комплексирани, толкова не харесващи собствената си личност, че са готови на всякакви мерзости и извращения за да си самодокажат колко са праведни, колко са по-добри от останалите нормални хора. Душевната мерзост, която нелепо свързвате с един малък порок на почти половината от пълнолетните хората в България е изцяло ваша характеристика. Кой Ви дава право да се бъркате в моя живот? В качество на ментор, гуро, настойник, родител, Големият Брат. Кой сте Вие, жалко човешко създание, че си позволявате да се поставяте над моя интелект, разум, желания, преценки. Как си позволявате дори да си помислите, че може да определяте начина ми на живот. Вие сте опасен, манията която е обсебила вероятно увредения Ви мозък(щом не пушите) вероятно по рождение. Та сега да ви кажа: Цялата ми същност е погнусена от Вашия уродлив цинизъм. Ще направя всичко което е по силите ми, нормалните хора на този свят да разберат що за извратени талибани сте вие - заклетите противници на тютюнопушенето. Човешко е да се греши. Най-страшните войни, зверства убийства и геноцид са предизвикани от изроди, които са били абсолютно, единственно и непогрешимо прави. Защото въобще не иде реч за пушене.