УНИКАЛЕН ШАНС ЗА ЕНЕРГИЙНА НЕЗАВИСИМОСТ НА БЪЛГАРИЯ!


Гост

/ #157 Re: Луд умора нема само се поти,и колко по го хвалиш по работи!

2012-08-20 14:01

#153: Безпартиен - Луд умора нема само се поти,и колко по го хвалиш по работи!

Значи напълно си прав за мутрите и за начина ни на живот в днешно време и че ни обират, но това не значи, че не може да се промени. Повярвай ми не всички мислят по тоя егоистичен начин. Наистина съществуват хора които всъшност им пука за обществото. И докато не се опиташ да повярваш или не дадеш шанс на някого никога и няма да разбереш и ще стоиш на това дередже на което си сега. Тая петиция изобщо няма никаква цел за пиар и тем подобни простотии, които ти изброи. Не не съм я създал аз и нямам нищо общо с нея. Това което ти всъщност казваш е и ще използвам твоите думи е: Дай да ни клатат тия които са ни клатили до сега, що да ги заменяме с нови клатачи. Обаче има няколко подробности с които мисля, че не си наясно. 48 часа след презентацията на 24 април 2012 година на същия този професор, президента Обама подписва закон, с който обвинява всекяка страна , която изпозлва този вид технология, че извършва престъпление срещу Сеъдинените Американски щати. Можеш да го видиш на сайта на белия дом. Второ! Ако това е толкова огромна измама колкото ти твърдиш, защо медийте и държавниците мълчат и са се завряли в миши дупки и никой нищо не казва и никаде нищо не се споменава? Май някой ги притиска а ? Аз си мисля, че нашите политици са притиснати в ъгъла от щатите. Друго ! Защо когато българин измисли (извинявам се не помня името на човека, но това стана преди 1-2 години мисля) как може да запалиш водата и тя да гори без да използваш никакви горивни вещества, а чисто и просто изгаряш водорода в водата веднага всичко беше засекретено, наляха го с пари и тая технология не излезе на бял свят? Ако потърсиш в vbox7.com ще намериш клипове които показват целия този процес на горене на водата. Ако има шанс да се спре отсичането на дърва и изобщо замърсяването на околната среда с горивни процеси и тем подобни защо да не опитаме? Дори и всичко това да не е истина какво пречи да опитаме? Друго ще ти кажа. Според този професор Кеше твърди, че след като е предоставил този тип технология на иранското правителство, фондацията е напълно финансирана от Иран. Не случайно Израел и САЩ толкова много искат да нападнат Иран, ама пък и в същото време само говорат и си мрънкат под носа и нищо не правят. Манипулират медиите, коио казват, че Иран обогатявали уран за направата на атомна бомба. Това са глупости ! Иран не използва урана за да направи атомна бомба. Това е нагласена работа. Замисли се и проучи. Манипулирани сме от всякаде... трябва да се сабудим вече.... Ционистите са в средата на всичко. Те са узурпаторите и истинските врагове на обществото ! Те са тея, дето са ни заробили векове наред !