УНИКАЛЕН ШАНС ЗА ЕНЕРГИЙНА НЕЗАВИСИМОСТ НА БЪЛГАРИЯ!

Mио

/ #116 ако изчакаме всичко ще лъсне на бял свят

2012-08-18 13:31

Няма нужда да се спори.Когато намерих тази информация на 17 .06. ,помислих че ще представлява интерес за българското интернет пространство и преведох материала.Всички цитирани източници нагоре тук са взимали данните от първоначалния превод на български, който правих за моя блог на 17.06.това е добре- нека хората да знаят.Някои са против и казват че Кеше е мошеник, но аз не съм се обадил тогава.Вчера,намерих обаче къде са му патентите, ей там нагоре човека е дал линк към вчерашния ми превод.Нека да допуснем ,че Кеше фондацията е измама за правене или пране на кинти, нека да е тъй...От това веднага следва,че и Европейския регистър за изобретения и рационализации се е поддал на измамата им.Ако е и това е така, тогава може да се допусне че всякакви патенти имат предполагаемата цел да Кеше...Ами ако Кеше, тогава е измамник , значи пък всичките ученковци и торба акълии управляващи този регистър са измамници..хехехе..ако и това е така значи и цяла Европа са измамници,т.е. всички ние.Без да поддържам теза за или против Кеше, съм сметнал, че е добре да покажа само фактите в статията.Кеф ми е било да преведа-превел съм.Но да не бързаме да съдим.Там има дати, имейли и други данни ,включително и къде е изпратена покана за България.Нека почакаме малко-всичко ще си дойде на реда--има дадени 2 дати- 06.09.2012.и 21.09.2012. за срещи там , дотогава ще се види кой кум и кой сват и кой на булката брат...