За равни права на пушачи и непушачи!

ББ

/ #53 Re: 47

2012-08-15 14:33

#47: -

Я не пишете глупости във този ФБ. Браво, само ТИ си строила, борила за правота на труд. Дрън, дрън..... Ееееееее ама ГОЛЯМО Самочувстие имаш.! Аз със Гордост заявявам, че съм НЕПУШАЧ. Завърших и започнах работа като теб, но не се оплаквам. Имам фирма, работодател съм и давам хляб да други хора. В моята среда почти никой не пуши, нито колеги, нито семейство, нито клиенти. А ако дойде клиент в офиса, имам стикер : "ПУШЕНЕТО ЗАБРАНЕНО", години преди да излезе забраната. Има ред и дисциплина и всеки спазва.! Това дето се изсили " Че НЕПУШАЧИТЕ СЕ ОПЛАКВАТ и висяли по някакви Глупави програми " направо ме разсмя със глас....  Моето мнение е : който е КАДЪРЕН си намира нисша в живота и в бизнеса!  И в заключение да кажа : МРАЗЯ ЦИГАРИТЕ и ПУШАЧИТЕ !!! От ВАС по Нахални няма ! Аз пък обичам като влезна в заведение да си изпия едно кафе с кеф, без цигарен дим, като хапвам в ресторант също. Не съм длъжна да дишам ЛАайната на други, и да се вмирисвам с никотинови гнусотии. Е, каквото повикало, това отговорило....... За да не се притесняваш намери си друга работа, не в заведение, ПУШИ и се ТРОВИ колкото искаш, и остави другите да дишат Чист въздух. Има бизнес независещ от цигарите, ако си кадърна ще намериш.................. Късмет.......