УНИКАЛЕН ШАНС ЗА ЕНЕРГИЙНА НЕЗАВИСИМОСТ НА БЪЛГАРИЯ!

Кийрън

/ #57 Уловка е.

2012-08-13 17:57

Не ме критикувайте, изразявам своята лична позиция и не казвам, че съм прав. Много хубаво не е на хубаво и това трябва всички да го разберете. Този проект, или по-скоро тази идея се знаеше още преди началото на новото хилядолетие и прави напрактика петролът безплатен. А Иран е 2-рият най-голям (може и да греша) производител на петрол в света. Ами лапачите? Ами шейховете? Какво ще стане с парите им? Какво ще стане с Манчестър Сити и ПСЖ? Заебете парите, а властта им? Чакайте малко, чакайте, вече няма да има почти никакви еко катастрофи? Геноцида ще се намали? А това ли искат нашите управляващи, хората зад сцена? Не. Премахване на границите? Интересно? Това не е ли целта на католицизма и на масоните действащи под тяхното крило за нов световен ред управляващ от общо правителство? Иран ще дари уникалната технология? Иран. САЩ не иска ли в третата световна война да изкара Иран виновен? Медиите не изкарват ли Иран лошите? Не съм прав, добре. Възможно ли е да се пътува от Ню Йорк до Техеран за 10 минути спрямо технологичното развитие на което сме в момента? АБСОЛЮТНО! Но проверете все пак. Не оставяйте сложните "неща" да Ви заблудят.