Подписка за запазване на обучението от 5-ти до 7-ми клас в МГ


Гост

/ #443

2012-02-24 11:06

Подготовката и обучението в математическата гимназия е нещо уникално, до известна степен на това и основно на тези кадри се дължи все доброто име на бг. компютърните специалисти и инженери в света! Сега някой комплексар ще отрвже и съсипе малкото останало добро За да се развие аналитичен специалист е скъпо и продължително начинание, но ползите за държавата са незаменими и най бързо еъзвращаеми. Мойте познати с завършена мат. гимнанзия просто шапка им свалям почти всички са незненими специалисти в областите на професионалната си реализация ... Срещнах скоро специалист от IBM англичанин, който първото нещо което ми каза след запоз аването ни бе, че е поразен от българските копютърни специалисти, почуствах се ГОРД и си помислих веднагаа за кадрите излизащи от школата на математическата ... СЕГА СИ МИСЛЯ ... ОТНОВО НЯКОЙ ИСКА ДА ...*РЕЕБЕ БГ-ТО колко ще стане посредствената част от българите ... ОЩЕ ПОВЕЧЕ ... НАМАЛЕТЕ ОБУЧЕНИЕТО .... ТОВА ЩЕ ДОВЕДЕ ДО НАМАЛЯВАНЕ НА НИВОТО НА КАДРИТЕ И ОТ ПРЕДИМСТВО ЩЕ СТАНЕ НЕДОСТАТЪК ... СОРРИ АМА И ОСКОТЯВАНЕТО НА ВСИЧКО В БГ Е ТЕНДЕНЦИЯ .......