Отворено писмо на учители и родители във връзка със законността на предлаганите мерки от МЗ и МОН за учебната 2021/22 година


Гост

/ #17

2022-01-08 14:28

Там сме с мъжът ми, не сме спирали да ходим когато се е касаело за интереса на децата....за жалост обаче бяхме по 50ина човека все едни и същи. На този съм убедена , че ще са повече..., поради политическия привкус и организация. Повечето от родителите се предадоха и се съгласиха с условията. Сега мотивът им за поредното затваряне на децата е, че те пренасят заразата..., а не боледуват....Много удобно нали...? По-нагоре имаше един пост в , който се споменава, че учителите ще са малко на протеста...защото ще си пазят работните места, напълно съм съгласна с това мнение, защото разговарях с моя позната учителка в столично училище на начален клас. Сподели, че е много притеснена да  не остане без работа.., няколко деца от класа и са напуснали и са останали само 17 деца. При напускане на още едно дете класа и ще бъде разсформирован и тя ще е освободена. Та това е действителноста някъде, агонията се отлага за малко по-късно. Няма предаване, продължаваме, дано сме достатъчни тези, които отстояхме до днес! Бог да пази България!




Платена реклама

Ще рекламираме тази петиция на 3000 човека.

Научете повече...