Отворено писмо на учители и родители във връзка със законността на предлаганите мерки от МЗ и МОН за учебната 2021/22 година


Гост

/ #5

2021-09-14 03:32

БлагоДаря за всичко, което сте направили, за упоритостта и последователността в защита на децата ни! Единствено ме притеснява момента с ''максимално присъствената учебна година'', т.е. управляващите са заложили по програма винаги да има и дистанционно обучение, което аз намирам за терор над децата, маскиран, като грижа. Една малко разяснение, което хората не осъзнават: Думите са енергия и имат силата да влияят на хората на съзнателно и подсъзнателно ниво. "Бъдете здрави'', всъщност е негативен код, който въздейства на хората на подсъзнателно ниво и им внушава, че СЕГА не са здрави, но бъдете, ще бъдете здрави. Ние СЕГА сме здрави, тук и сега. Българите казваме : " Да си жив и здрав!" Дано го обясних достатъчно добре. Някои хора са живи, но не са здрави, други са здрави, но не са живи...ваша свободна воля е дали да вземете под внимание малкото ми разяснение. от един конспиратор , който не вярва в пандемията, а в план-демията. Ани Кирилова



Платена реклама

Ще рекламираме тази петиция на 3000 човека.

Научете повече...