Максимална ефективна присъда за убиеца на пътя Любомир Трайков!


Гост

/ #52 Re: Майната ти госпожо

2016-11-20 13:12

#32: Silviya -  

 Когато, жена разсъждава за шофиране в градски условия или изобщо дава интервюта за предимства и шофиране ми е много тъпо. Веднъж блъснах жена ми, защото вдигна 90 в града. Изобщо не я отразих, че ми се обиди. Такива каранки просто да ги нямаме. И каквото зависи от мен ще бъде упражнено с пълна сила на всяка цена. Шофиране с над 100 в града обезсмисля думата предимство отвсякъде. Има ли такова нарушение предимствата изсчезват просто. Ти летиш и другите участници просто не смогват да съобразят случващото се. Виждат светлини на хоризонта и в следващия миг са вече мъртви. Пример са пикливите моторджии, все им вземат предимството и мрът, като кучета. Кой да Ви отрази предимството с 200 бе малоумници. С висока скорост в града, като на тази богата хлебарка, той ми отнема предимството за да осмисля, че трябва да му предоставя такова? Разбираш ли Силвио неадекватна? По твоята логика човек не трябва да навлиза НИКОГА в път с предимство, защото видиш ли, от там може да долети богата хлебарка с 200 и няма да има време за реакции. Предимството е предимство при нормални скорости. За да има време за осмисляне и реакции. За да си свършат работата броните и ламарините и да приключи всичко с едно проваляне на настроението и дълбок размисъл. И Солвио не разсъждавай по материята шифиране, не ти е ясна.