За КАМЕРИ В ДЕТСКИТЕ ЯСЛИ И ГРАДИНИ! Да спрем насилието!


Гост

/ #210

2016-10-13 12:25

По- голямата ми дъщеря(вече пълнолетна) пострада в детската градина от една ...госпожа и аз не успях да докажа нищо. Случаят е такъв: През лятото , сборни групи , дъщеря ми се оплаква на възпитателката , че много я боли коремчето и иска да отиде до тоалетна, но тъй като вече били легнали , госпожата не и разрешава. След малко детето отново моли да я пуснат до тоалетна и пак и отказват, като и налагат и наказание : да кляка и става с изпънати ръце докато се измори и й се приспи. При което пет годишната ми дъщеря се оаква "до ушите". Не и разрешават да се измие и преоблече, докато не се събудят другите деца. И така от 14 до 15.30ч. детенцето ми стои право, оакано, унижено и разтроено в коридора. Понеже бях излезнала от работа отидох да я взема по-рано към 16ч., тъкмо се беше измила и плачеше. На въпроса ми какво се е случило , госпожите отговориха, че просто не е успяла да стигне до тоалетната, защото има разтройство. Едва два дни след случката разбрах , какво наистина се е случило... и полудях! Пуснах жалба при директорката. Едно голямо нищо. Разпитах някое друго дете за инцидента , още повече полудях и взех правосъдието в мои ръце т.е . саморазправих се! После цяла година ходих в полицията да ме разпитват , естествено имаше жалба срещу мен. Още не мога да забравя!