Не на забраната за забрадките


Гост

/ #90

2016-05-21 22:58

Да има начини:) Аз знам някои от тях. Например в Швейцария, мисля беше, се създаде частен плувен басейн, където ходеха жените мюсулманки (покрити) да плуват. Плуваха с дрехи-шалвари, и фередже на главата...колко може така да се движиш изобщо:) После се чу, че го затворили, защото се завъдили някакви бактерии и трябвало да се слага много хлор, което пък било опасно:) А за толеранстността ще кажа, че миналата година в близкия квартален плувен басейн от мен отидоха да се оплакват няколко от този тип жени (наистина бяха по-възрастни) защото съм се къпела в женската съблекалня и баня разбира се, след плуване без бански. Трябвало да се къпя с  бански костюм,  защото било срамно да се къпя без него:)) Разбира се говорих с директора на басейна и с мен още няколко непокрити жени и му обяснихме, че ние плуваме 15 г в този басейн (добре е за здравето) и такова нещо не ни се е случвало. За първи  път се случи, когато започнаха да идват  новодишли емигранти - покрити жени в него, за да водят внуци и деца. Те не са в собствената си родина, за да казват на местното население как да се къпе и да живее, те трябва да приемат неговите закони, след като очакват това общество да ги приеме и издържа, както обясних тези жени не работят и повечето живеят на соц помощ т.е. се издържат от нашите помощти понякога семейства до 7-8 човека.. Но нали има ''демокрация'', а ние сме демократични и хммм глупави ви храним:)))

 

В крайна сметка, ако не им харесва винаги могат да се върнат там от където са дошли и където е добре за тях и се практикуват обичаите, облекло, начин на мислене и пр. Щом продължават да стоят в чуждите държави,  значи им харесва и няма какво да се оплакват..и хленчат, че не им спазваме прават..И ние не винаги сме доволни, но не се оплакваме, а работим, плащаме данъци, гледаме семейства, деца, спортуваме и мн.др.