Не на забраната за забрадките


Гост

/ #86

2016-05-21 20:43

''А какво ще кажете за жените в САЩ и на запад, които водят класацията по наднормено тегло и това ли е заради забрадката?!!!

'' Аз лично в момента живея в сащ и не ми прави впечтление, поне около мен, да има толкова жени с наднормено тегло, макар че аз съм европейка и ги сравнявам със себе си е европейските жени:) При сащ жените има други причини, докато причините при покритите ни колежки са ясни..Колкото и да иска една такава жена да се поддържа и да бъде здрава и красива за децата си/съпруга  тя не може да го прави, защото й се забранява..Не съм видяла подобни жени в плувния басейн, където плувам 2 пъти в седмицата или в джима, кудето ходя 1 път  на седмица или в близкото стадионче, където периодично бягам.. Има , но те обикновено седят на пейките и наблюдават как спортуват децата и съпрузите им, подобно е и за плуването, където идват цели подобни семейства (което е похвално), но жените са винаги изолирани и чакат някъде в някой ъгъл удоволствието на останалите членове на семейството да свърши..и това не е похвално..Но тук може и да ни се обясни как е решен този проблем с покритите жени?? И моля не споменаваите не си измивайте ръцете с религията...