Искам да гласувам! Срещу недопустимите изменения на Изборния кодекс


Гост

/ #211

2016-04-25 12:39

Защото съм българин и съм гласувал на всички избори от 1990 г. Последно беше на изборите за президент в секцията в университета на Есекс в Колчестър заедно със супругата ми. Защото това е мое право! И не е нормално някакви идиоти да ми го отнемат. КОЙ принуди мен и семейството ми да напуснем родината и да живеем на 3000 километра от нея? В България бях журналист, държавен служител, бизнесмен, учител...И на 61 години се принудих да дойда в Англия, за да работя срещу достойно заплащане. За да помагам на роднините в родината, за да си погася натрупаните заеми. От две години работя по четири часа и получавам 150 лева на ден. Последната ми работа в България като учител по история, география и всички останали предмети ми даваше 500 лева на месец. Връщам се често - имам възможност и виждам ясно - промяна никаква. Сега се готвим за Великден. Ще дойдат гости от родината, от Лондон, от Норич... Агнето е уредено! По света има милиони българи и любовта към майка България, техният патриотизъм и родолюбие са на светлинни години от чувствата на онези, които "коват" българските закони! Нека всички българи по света подпишат тази петиция, защото без техния труд България е напълно изгубена! Желая ви щастие!