Искаме награда за Милко, опълчил се срещу насилие над куче


Гост

/ #350

2016-03-29 07:00

Роднините се опитаха да оправдаят безумието на насилника. Било случайно, тръгнал спешно, да поправят автобуса. Аз съм шофьор. Непрофесионален. Не мога да си представя, че по мен, докато карам, хора ще ми махат, кола ще ми присветва с фарове и ще ме гони, а аз ще си карам и няма да спра да видя за какво става дума! Може да горя, да съм сгазила или да влача  дете, как няма да спра! Ама много плоска роднинска защита! Защото не бих се качила при такъв непокис автобусен шофьор, на когото е поверено общественото здраве и живот! Той трябва да бъде уволнен! Ако полиция нямаме, това е ясно, работодателят му трябва да покаже, че е отговорен за хората, които се качват при лумпени автобусни шофьори като този дегенерат! Неадекватно поведение! Такива са ми изводите след тъпата роднинска защита, която чух! А човекът с пистолета е постъпил като Човек. Да не се притеснява! Подкрепям го и съм убедена - има Кой да въздаде!

 Работодателят да не се чуди как да го уволни! Тройна психоекспертиза, с независими една от друга психолаборатории ще покаже непригодността му за длъжността! То и без психотест е ясно, че не става! Да си изкарва хляба с друго, не с безотговорност към живота на хората, които вози!