Награждаване на българските граничари от Средец


Гост

/ #2622

2015-10-23 17:01

Защото съм българин, бил съм войник, полагал съм клетва да защитавам територията на България, тъй като тя е родната ни земя и ако ние не я защитаваме, кой ще го стори?
Защото обичам да спазвам законите на държавата и не мога да разбера, защо хора, които ги нарушават, влизат в нашата страна без документи, идват от хиляди километри с незнайно колко и откъде взети пари в джоба, се представят за герои, страдалци и онеправдани,бежанци а български гранични полицаи изпълняващи задълженията си по служба, спазвайки законите на страната и своя дълг към родината си, биват оплюти в пресата, в интернет и ги изкарват зверове и нарушители на закона. Не мога да разбера защо дори и тяхната министърка не се застъпи да ги защити, да ги предложи за награда. Нима всичко в нашата страна се решава от министър-председателя? Това говори, че сме болни общество, в което доброто и лошото са си разменили местата, а навеждането на главата пред новите господари от Запад, се счита като най-голяма проява на държавническо мислене. Това е отвратително! Дано все пак трезвомислещите и патриотично настроени граждани на България да успеят да намерят начин да отсранят по безкръвен начин управляващата каста и да да дойдат хора, които да държат на думите си и с реални дела да ги претворяват в живота. Аз съм оптимист, че това рано или късно ще стане. Ето затова гласувах в защита на граничаря.