Награждаване на българските граничари от Средец


Гост

/ #1555

2015-10-16 20:14

Причините за съжаление стават все по-много и все по-трудно изброими ... Но, основно я подписвам, за да може детето ми да има бъдеще в нашата Родина ! Искам моята 14 годишна дъщеря без страх да отива в центъра на София и без страх да се среща с приятелчета там! В момента тя изпитва страх и не се чувства в безопасност! Искам моето дете да не трябва да се вълнува вече всяка вечер преди заспиване с въпроса „Мамо, ще трябва ли да емигрираме от България, защото тук (в София) става страшно?”. Искам аз да мога без страх да пускам детето си да излиза из София и да се среща с приятелчета (нещо напълно нормално), а не постоянно да следя с поглед телефона и да се опитвам да се свържа с нея на всеки половин час ... Искам детето ми да се чувства в безопасност и да не чувства страх, когато се прибира вкъщи от спирката на трамвай номер 22 до блока в който живеем в квартал „Красна поляна” в град София ... защото имаме горчиви спомени от преди месеци/година, когато трамваят е идвал на нашата спирка (втора по ред е след началната) и аз и детето ми сме били единствените, единствените българи пътници/пътнички в запълнения вече трамвай превозващ разни камуфлажни „бежанци” към джамията и обратно .... Помислете как пътуват в тази компания една майка и малкото й момиче и на какво ли са били подложени .... (Всъщност така и не ми стана ясно какъв е този „таен” лагер в квартал „Красна поляна” в град София и защо нищо не се споменава за него ... )
Искам ДЕТЕТО ми/ ДЕЦАТА на България да заспиват спокойно и да се събуждат спокойни! В Родината си! Без да се налага да нахлуват хиджаб за това ....