Максимална присъда за убиеца на Нера


Гост

/ #506

2015-03-27 19:25

Тая държава нема да я бъде....Не изчетох всички коментари, май няма смисъл. Искате зоополиция, спазване на законите, щото сме били европейска държава...Ми спрете си пускате "добрите" кученца да си тичат свободно по паркове и градинки бре хора!!! 500 човека реват, че убили някакво куче!!! Закона искали да се спазва. Да Ви питам нещо, ако може....колко пъти направихте забележка на собственик на свободно тичащо се куче??? Ми нали и това е в разрез на закона ??? Не оправдавам постъпката, на човека, убил кучето, но....Дъщеря ми все още носи белезите и травмата от "добричък" и свободен голдън, при опит да спре свадата му с нашето куче. Аз белези нямам, ама едва ли ще забравя скоро, нападението срещу мен и хъскито ни, от 60 килограмово кане корсо, разхождано от 40 килограмово девойче...Бога ми, ако ни се случи отново нещо подобно , на мен или някой от моето семейство, ще си купя пистолет и ще стрелям на месо....

И....не ми казвайте, че съм изрод и не обичам животните....защото от 10 години живея и се радвам на живота с две кучета и две котки...

Лека вечер от мене, и мислете малко с главите си, ако може де....