Аз съм Странджа


Гост

/ #145

2015-02-11 17:22

''Аз съм свидетел на унищожаването на красива гора в Странджа-Сакар! Първо опожарена(казват умишлено)-хиляди декара иглолистен масив,изсечена от тумба роми,прешълци и изнесена за дървен материал- казват в Турция! Крайно време е да се потърси отговорност на дървената мафия,казват от ДПС била!Нека всички безобразия да се видят от къде идват и да се понесе санкция за тези престъпления!''

Това се казва държава - разграден двор;( Всякакви престъпници, пришълци, крадци могат да дойдат и да си вземат и откраднат каквото си пожелаят. Такова нещо беше НЕМИСЛИМО преди 26 год по време на соца. Всичко се пазеше и ако те хванеха плащаш глоба или затвор. За 1 000 лв. откраднато народно имущество - затвор и глоба.

 

Прави ни впечатление, че след 89 год. тези наказания, да не говорим за смъртното, бяха много бързо премахнати:( Защо???? Защото знаеха, че те - крадците и престъпните елементи идват на власт и ще се краде и руши МНОГО. Така че не им бяха нужни наказанията и законите и под прикритие на демокрация, човешки права, хуманност и др. сладки лъжи се уредиха;((( Ние останахме ограбените, излъганите, обеднелите, гурбетчиите...