Аз съм Странджа


Гост

/ #140

2015-02-10 15:45

''Твърдо заставам против унищението на всичко създадено от природата, пък каквото и да е то! Но искам само да кажа  и насоча  г-жа Мария Ноева, създателя на тази петиция , че отговорите , които търси по  темата се крият много по дълбоко. Освен , че струкрурата е мафиотска тя има и предистория. Защо не се поинтерисувате от колко време е това посегателство, защо никой не пита кмета И.Янчев, когато горите бяха негови (преди да му бъдат отнети от съда ) какво се случваше, личния му интерес от тази история, май вече спряха да му задават такива въпроси, народа бързо забравя ! Но вероятно  сега спряха облагите!  Кмета  повдигайки този въпрос и изведнъж много се загрижи за Странджа. Защо така ...? чак сега се сети,  и да не се прави на ущипана невеста...!!! Защо мълчеше ,когато сам имаше интерес, и съвсем до скоро черпеше дивиденти....Май няма облаги вече и нададе вой за аларма.....!!!! КЪДЕ БЕШЕ ДО СЕГА, ЗАЩО МЪЛЧЕШЕ ???? Този проблем  не е от вчера!  Доста хора забравят бързо, кой държеше до преди време самите гори!  Търся отговор и аз , ЗАЩО ЧАК СЕГА КМЕТА  АЛАРМИРА И КЪДЕ БЕШЕ ПРЕДИ ТОВА  И НЕВИЖДАШЕ А СЕГА, ХОП И ВИДЯ...?''

Да и ние имаме такива въпроси, а също така има много планини, които се секат безразборно с цел забогатяване на определени хора. В тези планини също да се наложи забрана на сечене, а тези, които са виновни за вече направеното изсичане да отговарят пред съд, да плащат големи глоби, да им се конфискува имуществото. още да бъдат принудени да засаждат нови дръвчета.