Подкрепям Първа инвестиционна банка!

!!!

/ #20

2014-06-28 07:16

Реално погледнато, банката се държа много геройски вчера. Клиент съм и в ПИБ и в УНИКРЕДИТ, във втората при теглене на по-голяма сума се изисква предизвестие. България има нужда от български банки, силни български банки. И само един антибългарин би желал техният погром. Аз имам немалък влог в ПИБ и мисля да не го пипам. С този ми акт ще покажа , че подкрепям банковата ни независима система и независимостта на държавата ни. БНБ е с достатъчно големи резерви, за да може адекватно да защити всички вложители, от два дни в джоба им влизат допълнителни почти 3 млрд, от успешно пласираната 10 годишна емисия. Имаме силна Централна Банка, в която трябва да имаме малко повече доверие. Ако се очакват реални проблеми в държавата, самото пласиране на емисията нямаше да бъде успешно, като ще акцентирам върху това , българското участие в тази емисия е само 15%. По време на криза инвеститорите внимават, което е напълно нормално. Така си направете вие заключенията, има ли реален проблем в банковата ни система, или се разиграва някаква политическа мръсна война !?!