Твърдо НЕ за промяната на името Prodavalnik на OLX!


Гост

/ #9

2014-04-12 18:42

Глупости на търкалета !!! OLX ...дрън-дрън ярина та пляс ! Мисля, че е пълна простотия , ако не продължи да си се казва с хитовото Продавалник - губи от всякъде ! от чара си. . Мисля, че , ако сменят името - край , изтривам си акаунта и се махам от тук ! Губят ме. И ако така направят едно 60-70% от хората тук...ще видим дали ще посмеят да пипнат нещо популярно и утвърдено като баш името му. Все едно от утре eBuy да се казва Fukc примерно. В тая държава щом нещо върви и работи както трябва...веднага се намира някой да го купи и или да го закрие, или нареже за скрап (ако става) , или да го усере (като в случая) или да го срине и то да умре безславно. Явно и тук нещата вървят към това. Щом нещо върви гладко - то то трябва да бъде провалено на всяка цена...започва се, като за начало, от името...и уж нищо друго не се променяло. А по-нататък полека-лека ще излезат и уж някои "дребни промени"...и до като се усетят юзърите...и не е същото вече. Ей така, тихичко и подмолно се променят нещата в Бг. и в други сфери на живота. Да са питали нас юзърите за името случайно ? Не ! Ние сме тези , които "правят" този сайт ! Една анкета да бяха пуснали поне... Нека бъдат тогава Генерал без АРМИЯ в един момент (грам уважение към хората в този сайт нямат!).