Твърдо НЕ за промяната на името Prodavalnik на OLX!

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Твърдо НЕ за промяната на името Prodavalnik на OLX!

Магазинчето

#1 Prodavalnik

2014-04-05 13:15

Продавалник не може да бъде лицето на онлайн търговията в България защото това коеот се случва там не е онлайн търговия. Смяната на името е идеалния подарък за конкуренцията. А тя юе се осъществи колкто и противници да има. От тук следва отребителите сами да си направят изводи за какво става дума.
Мила

#2 Re: Prodavalnik

2014-04-05 19:18

#1: Магазинчето - Prodavalnik

И защо Продавалник да не може да е лицето на онлайн търговията, след като досега беше???

Магазинчето

#3 Re: Re: Prodavalnik

2014-04-05 21:03

#2: Мила - Re: Prodavalnik

Ами както казах не може, а и никога не е бил лице защото това което се счита за сделка там няма нищо общо със онлайн търговията.

Продавалник е платформа за обяви


Гост

#4

2014-04-06 17:03

Аз съм против смяната на името сайта продавалник.ком с името олх.бг

Гост

#5

2014-04-07 08:10

Смяната на името е пълен Ъпсурт, по цял свят може да е OLX ама в БГ всеки знае продавалник не някакви тъпи съкращения, кой знае на кои "важни шефове"; тъпо е !!! Колкото до лице на търговия това също е глупост там всеки си продава ненужните неща понякога са вехтории или "оРгинални" телефони "маде ин чина" за по 100 лв ама това е съвсем друга тема. Може да не е най-добрия сайт, но всеки си намира по нещо или продава нещо което не му трябва просто е полезен за всички.

oleole

#6

2014-04-07 09:08

По-смешно нещо днес не съм чел.
"Смятам и съм сигурен/а, че Prodavalnik се е превърнал в масов онлайн гигант, единствено заради името си"
ХАХАХАХААХАХАХАХАХАХА
Румен Петров

#7

2014-04-10 12:42

Определено също не смятам, че долното е вярно: "Смятам и съм сигурен/а, че Prodavalnik се е превърнал в масов онлайн гигант, единствено заради името си"
Бай Васил-ДЕБЕЛИЯ

#8

2014-04-10 17:56

ПОРЕДНАТА,НО НЕ И ПОСЛЕДНАТА ТЪПОТИЯ на някой ,,умник,,КАКВО ДРУГО МОЖЕ ДА СЕ ОЧАКВА ОТ ГОВЕДА,КОИТО СА ПАСЛИ САМО ПО ПАВАЖА И НЕ ЗНАЯТ КАКЪВ Е ВКУСЪТ НА ТРЕВАТА............

Гост

#9

2014-04-12 18:42

Глупости на търкалета !!! OLX ...дрън-дрън ярина та пляс ! Мисля, че е пълна простотия , ако не продължи да си се казва с хитовото Продавалник - губи от всякъде ! от чара си. . Мисля, че , ако сменят името - край , изтривам си акаунта и се махам от тук ! Губят ме. И ако така направят едно 60-70% от хората тук...ще видим дали ще посмеят да пипнат нещо популярно и утвърдено като баш името му. Все едно от утре eBuy да се казва Fukc примерно. В тая държава щом нещо върви и работи както трябва...веднага се намира някой да го купи и или да го закрие, или нареже за скрап (ако става) , или да го усере (като в случая) или да го срине и то да умре безславно. Явно и тук нещата вървят към това. Щом нещо върви гладко - то то трябва да бъде провалено на всяка цена...започва се, като за начало, от името...и уж нищо друго не се променяло. А по-нататък полека-лека ще излезат и уж някои "дребни промени"...и до като се усетят юзърите...и не е същото вече. Ей така, тихичко и подмолно се променят нещата в Бг. и в други сфери на живота. Да са питали нас юзърите за името случайно ? Не ! Ние сме тези , които "правят" този сайт ! Една анкета да бяха пуснали поне... Нека бъдат тогава Генерал без АРМИЯ в един момент (грам уважение към хората в този сайт нямат!).

Гост

#10

2014-04-14 15:37

Prodavalnik не е никакъв гигант. Ама че смешно. И като направите петиция, някой нещо ще промени? Това да не е обществена собственост.
Cy

#11

2014-04-14 15:47

Жалко беше хубав и полезен сайт, но вече няма да го използвам. Твърдо против новото име, просто не ми харесва.
Метко

#12

2014-04-24 00:41

По тъпо найменование от ОЛХ не бях се сещал
Изберете псевдоним

#13 Re:

2014-05-16 18:56


Гост

#14 Re:

2014-11-25 17:47


Гост

#15

2014-12-20 11:46

ОЛХ звучи като олигоХрен-чуждо непонятно мръсно петно в българския език-кой умник реши да зацапа езика ни/тук разрешени ли са псувните?/Продавалник-купувалник!!!Хайде предложете други български думи,които по-сполучливо да характеризират търговията.