Прокламация на софтуерната индустрия за оставка

кои фирми сте вие

/ #16 Re: питащ: кои фирми сте вие?

2013-11-18 11:41

#2: питащ -

Аз лично съм от тези, чиято заплата е поне колкото депутатската и над 10 години допринася във формирането на валутния резерв.
Не знам Муккадес Налбант например (зам. министър в МОН ДПС) с какво точно е допринесла за да седне на поста, знам само че учебниците за 5-клас в голямат си част са копи пейст наматериала за Физични и Химични явления - 6 клас, Обща география - 7 клас, География 10 клас, материал за 5-ти клас е просто изчезнал.  Едно и също се копира от НЕстачкуващи професори на вузове в няколко класа набързо и се продава на родителите, които са ЗАПЛАШВАНИ, че ако не осигурят допълнителна подготовка на децата си, за да покрият тези "ДОИ", ще ги гонят, ще им пращата социални служби. Затова искаха да променят законите за закрила на детето и за образованието , за да задължават детето, то да не се справя и да обвиняват за това родителите и да източват едни други фондове ....
Това е престъпна мафия, която вече е заложила десетки капани чрез децата да държи възрастнирте....Затова назначава Калинки, за да ги контролира по-лесно......