SAVE GERY


Гост

/ #166

2013-06-21 14:13

Приветствам хората в България, които все още могат да мислят, да осмислят, да имат достойнството и смелостта да реагират адекватно на несправедливостта и на ПРЕСТЪПНОСТТА,и които все още не са ПОКВАРЕНИ от "силните" на деня!Днес, 21.06.13 г.очаквах пред Съдебната палата повече възмутени хора, но...все пак имаше...!Аз съм майка на три прекрасни български деца, имам и двама внука.Всяка жена и майка би трябвало да осъзнава, че тази набедена от измислената "американска нация" млада българка,без всякакви доказателства за нещо си,трябва активно да бъде ЗАЩИТЕНА от безобразията,които й се приписват,  от нас трябва и е редно да дойде защитата - та НИЕ, БЪЛГАРИТЕ,мнооого отдавна сме народ, нация, държава и нека им покажем, че не сме САМО територия!!!Да не си позволяват да посягат там, където се е родила и създала КУЛТУРАТА на Европа! Отвратена съм, иразът ми е много мек, от НАГЛОСТТА на една изключително ЧЕРНА овца/ОВЕН/, който заплати престоя си, двуседмичен,в САЩ със здравето и живота на достойната българка Гери!Българи, събудете се,нека спасим тази наша сънародничка!!!