SAVE GERY
Свържете се с автора на петицията
Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията SAVE GERY
|
Гост |
#262013-06-10 21:52!!!! |
|
| |
|
Наталия |
#272013-06-10 22:37Властимащите нямат страх от Бога! Забравят или още не знаят, че не са безсмъртни и че на излизане от тоя живот ще трябва да минат през касата, където ще си платят за всичко!!!!! |
|
| |
|
Гост |
#282013-06-11 00:49BULGARIA MUST DEFEND IT'S CITIZENS NO MATTER WHAT !!! |
|
| |
|
?????? |
#292013-06-11 05:18!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
|
| |
|
Гост |
#302013-06-11 06:21Успех! |
|
| |
|
Гост |
#31 Re:2013-06-11 06:50Прикритите хомосексуалисти в политиката са направили поредния ход за слугуване на американските олигофрени. Май е време не за уволнение на политици а за линч - по-американски. |
|
| |
|
Гост |
#322013-06-11 07:19Абсурдните политически игри на американското правителство из цял свят. Намесата им във всички държави "уж за добро" са действия на хора имащи се за Господ. А това с Гери е поредното им политическо своеволие. Заради своеволията на американското правителство по цял свят, трябва всички държави да им обърнат гръб. |
|
| |
|
Гост |
#332013-06-11 11:37/ |
|
| |
|
Гост |
#342013-06-11 11:47дано свичко мини благополучно |
|
| |
|
Любо |
#352013-06-11 13:42Нека американския прокурор да си донесе задника тук и да докаже вината и пред български съд, преди да иска екстрадиране. |
|
| |
|
Гост |
#362013-06-11 15:01Агента (под прикритие) е получавал 2г заплата за да разследва аптеките и си е "барал ушите", а когато е трябвало да приключи разследването (по повод на "нашето посещение"), се е хванал за единствения открит (явен) e-mail:- GChervenkova@..., а не cs@... или marketing@..., които са собственици на веригата? "Нас, не ни мразят защото сме империя, нас ни мразят заради НАШАТА НАГЛОСТ" - Кърт Вонегът |
|
| |
|
Гост |
#372013-06-11 15:43Гери, дръж се! Ние сме с теб! |
|
| |
|
Кехайова |
#38 Браво!2013-06-11 17:23Браво! Ако имаме повече подобни граждански каузи, България ще я има! |
|
| |
|
Гост |
#392013-06-11 21:16pojelavam i uspeh ot vse sarce vsi4ko da se opravi i otnovo da jivee sus svoeto semeistvo radostna i shtastliva |
|
| |
|
Гост |
#402013-06-12 04:41Нека никога повече не се повтаря ужаса с осъдените сестри в Либия! |
|
| |
|
Гост |
#412013-06-12 07:24Потвърждавам! Мими |
|
| |
|
Гост |
#42 Освободете ГЕРГАНА ЧЕРВЕНКОВА2013-06-12 08:13Подобна несправедливост е недопустима и ние всички трябва да сме заедно срещу това. Вярвам че скоро всичко ще се развие в полза на Гери и се надявам този кошмар да приключи за винаги. Успех Гери, ние сме с теб !!! |
|
| |
|
Гост |
#432013-06-12 10:01обвинение при което се търсят хора бушони, а не истинските извършители.... |
|
| |
|
Гост |
#442013-06-12 13:04Колкото Сергей Антонов е имал общо с покушението срещу папата, колкото нашите медици в Либия бяха заразили децата, толкова и Гергана е прала пари и продавала забранени лекарства!!!!!!! Нека се съберем повече хора на 21.06. пред Съдебната палата и да не допуснем повече невинни хора да отговарят за мръсните игрички на политици, корпорации и каквито и там да са!!!!!! |
|
| |
|
Гост |
#452013-06-12 13:45 Стига с това подмазване на политици и държавници единствено с корестни цели.Защо нямат достойнство,самочувствие да застанат зад българското законодателство и да отсекат според нашата мярка.Стига вече да страда българския народ.Една шепа сме,а не се държим задружно.Нека възтържествува спаведливостта за Гергана! |
|
| |
|
Димо НРБ |
#46 Пореден абсурд!2013-06-12 17:51Станах свидетел на поредния абсурд свързан с Гери и правосъдието и по-точно: Адвоката ни подаде молба за освобожаване на гаранцията, тъй като на Гери и е взета мярка за неотклонение "Задържане под стража". След като изчакахме 10-на дена, гаранцията все още не е преведена. Адвоката провери какво става и ме шокира с отговора. Понеже не било минало делото на апелативен съд, съдията написал резолюция, че гаранция не може да бъде възстановена... Излиза, че Гери си плаща гаранция, затова че няма да избяга от ареста! Мислех да не споменавам, че тези пари изобщо не са ми излишни в момента, но явно ще трябва да си спонсорирам държавата от овърдрафта. |
|
| |
|
Гост |
#472013-06-12 19:14Този тип несправедливости не трябва да се допускат от нащо правителство. |
|
| |
|
Гост |
#482013-06-12 20:40Нека излезем от матрицата! |
|
| |
|
Гост |
#492013-06-12 21:29dano vsichko e tochno i tozi koshmar za semesitvoto i da spre! |
|
| |
|
Здравка |
#502013-06-12 22:49Просто съм отрватена от продажната ни страна.Очевидно жената е само изкупителна жертва.Дори да е направила нещо,което не твърдя,няма ли шефове над нея,те не носят ли някаква отговорност.Как обикновен служител ще върши нещо без знание на шефовете си,особено в такава полицейска държава!А българската държава изобщо не влиза в ролята да защити гражданите си и подписва какви ли не договори за размяна! |
|
| |
|
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.