SAVE GERY
Свържете се с автора на петицията
Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията SAVE GERY
|
Гост |
#1012013-06-20 09:37Нямам думи, България е страната на абсурдите! |
|
| |
|
Гост |
#1022013-06-20 09:45Да защитим Гергана и да покажем,че не сме хора, които могат да бъдат считани за бездушна маса.Да спрем това...безобразие! |
|
| |
|
Гост |
#1032013-06-20 10:05В България отново възтуржествува глупоста.... |
|
| |
|
Гост |
#1042013-06-20 10:09Слагам с надежда и моя подпис, надявам се да помогне!!! |
|
| |
|
Гост |
#1052013-06-20 10:11Къде са доказателствата за нейната вина? |
|
| |
|
Гост |
#1062013-06-20 10:24FREEDOM! |
|
| |
|
Гост |
#1072013-06-20 10:24Няма нищо по-хубаво от СВОБОДАТА! |
|
| |
|
Гост |
#108 Re:2013-06-20 10:29Здравеите, напълно ви подкрепям и разбирам. Казвам,че ви разбирам защото аз също съм потърпещ от тази порочна система. Обвинен съм в престъпление на базата на едни изфабрикувани свидетелски показания и повярваите ми има много такива случаи само за да се отчита деиност и на никои не му пука за истината.надявам се да успеете да спасите жена си. |
|
| |
|
Гост |
#1092013-06-20 11:01В Сащ ги тъпчат хората като прасета......Мак Доналтс, ксанакс...естрогени...ГМО "фекалии"....целенасочено разболяват една огромна маса хора, а после я "ЛЕКУВАТ". Пристрастяват ги към болко успокоителните, а после им ги забраняват; в тази схема всички са жертви..и търговците и потребителите....щом някой се нуждае от болкоуспокоително - това означава, че някой или нещо му е причинило болка...гаврата е, че системата която произвежда болката контролира и нивото й....от къде на къде някой ще решава дали да те боли или не....ако тези лекарства се продаваха свободно нямаше да има нарко зависими....или поне наркозависимия нямаше да е слуга на поредния изрод който продава душата и тялото му....НЕКА ТАЗИ НЕВИННА ЖЕНА - МАЙКА НА ДВЕ ДЕЧИЦА ДА СИ ИДЕ В КЪЩИ, А НА НЕЙНО МЯСТО ДА ОТИДЕ ОНАЗИ ПРЕДАТЕЛСКА МИШКА ЦВЕТАНОВ.... |
|
| |
|
Гост |
#1102013-06-20 11:01По адвокатите им ще ги познаете. Щом нейните се чувстват с вързани ръце значи е невинна. |
|
| |
|
Гост |
#1112013-06-20 11:15Трябва да има справедливост! |
|
| |
|
Димо НРБ |
#112 Re:2013-06-20 11:32Здравейте, Благодаря Ви за подкрепата, но не ние сме разработчиците на peticiq.com. Мога само да предполагам, че имейла Ви е необходим да се попълни с цел на валидация на вашия вот. Щом се занимавате с компютри, вярвам, че не вие проблем да си регистрирате допълнителен имейл адрес за тази цел. Ако има желание, има и начин. Доколкото разбрах други простестни или партийни подписки,които изискват задължително ЕГН, за да може да има подписката необходимата тежест. Благодаря Ви за съпричасността дори и да не я подпишете. |
|
| |
Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)
2013-06-20 11:36- Date of removal: 2013-06-20
- Причина за премахване: ??????
|
Дрън Дрън |
#114 Re:2013-06-20 11:39Смях в залата! имейл = ЕГН... Колко ли ЕГН-ета имам тогава, като ефективно ползвам над 5 имейла - без служебните Като има желание, има и възможност... |
|
| |
|
Гост |
#1152013-06-20 12:11За нас като Нация е нужно да спасим Гери. За нас като Държава, това е още по-нужно!!! |
|
| |
|
Гост |
#1172013-06-20 13:27То просто неможе да се коментира,в такива ситуации нормалните и разумни хора остават без думи. По абсурдно и безумно от това няма накъде....... Успех на Гери
|
|
| |
|
Гост |
#1182013-06-20 16:22Политици, прокурори, полицаи, съдии и всички по веригата, вземете се в ръце и не допускайте повече такива БЕЗОБРАЗИЯ!!! Не позволявайте още един невинен човек, както и децата й и семейството й, да бъдат ПОЖЕРТВАНИ за да продължим да сме гъзолизци на Америка! |
|
| |
|
Гост |
#1192013-06-20 16:59kakvo ima da se komintira be hora.malka dargava sme ,nikoi nego interisuva za nakakva bulgarka 4e moge da legi do givot.ako be6e amerikanka zadargana v bulgaria ,nama6e da razbirete koga e osvobodena |
|
| |
|
Бесен |
#120 ПРОТЕСТ2013-06-20 17:20Мили хора, съпричастни към съдбата на Гергана, шокирани от поредното нехайство на държавата! Въпреки ранния час, нека утре се съберем максимален брой съмишленици в 8ч. пред Съдебната палата, за да покажем на заспалите институции, че има будно гражданско общество в България! Трябва да покажем, че не може Цветан Цветанов от телевизора да упражнява натиск върху българския съд ! Отношенията ни със САЩ са важни, но не и на такава цена - принасянето в жертва на невинни българи! Не сме в Средновековието, 21 век сме!!!!! |
|
| |
|
Гост |
#1212013-06-20 18:35Подписвам петицията, защото съм убедена, че е невинна! Гери, ние, които сме подписали, сме с тебе! |
|
| |
|
Гост |
#1222013-06-20 19:10Дръж се Гери,България е с теб.Ще принудим управляващите да се погрижат за теб.Това е твое конституционно право и властимащите трябва вече да започнат да изпълняват задълженията си към нас.Нали затова им плащапе големи заплати.Невинна си до доказване на противното.Ние сме с теб и те обичаме. |
|
| |
|
Гост |
#1232013-06-20 19:30С теб сме Гери !!! |
|
| |
|
Гост |
#1242013-06-20 20:01Българи, спасете своята невинна сънародничка !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
|
| |
|
Гост |
#1252013-06-20 20:05Ако в нашата Родина има държавници, за всеки камък български трябва да се борят, а камо ли човек да предадат, та дори и виновен! |
|
| |
|
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.