Против промяна на маршрута на автобусна линия 111 в ж.к. Младост
Против промяна на маршрута на автобусна линия 111 в ж.к. Младост / Съобщения / Маршрутът на автобус 111 ще бъде възстановен още тази седмица! / Коментари
|
Гост |
#12015-05-19 06:27Браво, много се радваме! |
|
| |
|
Алис |
#22015-05-19 07:23Браво, Марто! |
|
| |
|
Гост |
#32015-05-19 07:55Дано си удържи на думата, защото над нея е Столична община. |
|
| |
|
Гост |
#42015-05-19 08:55Браво :) Благодарности към автора на петицията :) |
|
| |
|
Гост |
#52015-05-19 09:17Браво, много се радвам! Поздравявам автора на петицията и всички, които са направили това възможно! |
|
| |
|
Гост |
#62015-05-19 09:30Страхотно! Много се радвам, че петицията имаше успех и ще улесни доста хора! |
|
| |
|
Гост |
#72015-05-19 12:25Дано не се налага пак да правим петиция, честит ви нов стар маршрут |
|
| |
|
Гост |
#82015-05-19 16:04Аз бих била по-предпазлива в оптимизма си. Дори и да вземат положително решение общинарите, предполагам ще отнеме технологично време, за да се възстанови 111 по стария си маршрут. Въпреки това нека стискаме палци, скоро да се случи! |
|
| |
|
Гост |
#92015-05-20 13:56Макар и със закъснение да благодаря за инициативата! Благодаря на автора на петицията! |
|
| |
|
Гост |
#102015-05-20 20:01Днес поне не вървеше, дано не остане само обещание. |
|
| |
|
Гост |
#112015-05-20 22:01За да се върне линията на автобус 111 по стария маршрут трябва да се приеме такова решение на заседание на СОС. Заседанията на СОС се провеждат всеки втори и четвърти четвъртък от месеца от 10:00 до 14:00 часа. Така че, следващото заседания ще бъде на 28.05. - другия четвъртък. Оттук обещанието на кметицата, че ще имаме 111 до края на седмицата е меко казано прибързано. Затова трябва да продължим нашата активност. Да не стане ще ни пуснат автобус 111, ама другия път. :-) Затова продължавайте да събирате подписи както и да шервате страница www.facebook.com/lines111 и събираме повече лайкове. Шервайте и лайквайте: www.facebook.com/lines111 |
|
| |
Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)
2015-05-20 22:06- Date of removal: 2015-05-20
- Причина за премахване:
|
Гост |
#132015-05-21 04:22Пътуването от Младост 2 до Овча купел 2 е кошмар! Пътуването в едната посока - две или три превозни средства, с напразни и безмислени опити за най-удачен маршрут. Всички застъпващи се "редовни линии" са през 17-21 мин. Метрото е през 10-12 мин. Ходене пеш - два пъти повече. Губене на време 20-30 мин в една посока. Чакане на различни места на "застъпващите се спирки" и пресичане на различни кръстовища и шосета за спирките в Младост 3, без нито един светофар. А от Бизнеспарк - метрото вечер е като градския транспорт в спомените ми от детските години, или като токийско метро. Трябва да има и петиция против издигането и избирането за общинари и кметове за София, на чужденци и хора дошли от провинцията! Сит на гладен не вярва! П35 |
|
| |
|
Гост |
#142015-05-21 05:51Браво! Много се радвам, че успяхте! Продължавайте в същия дух!!! |
|
| |
|
Гост |
#152015-05-23 08:49Браво и благодарности ,господин Колев !!! |
|
| |
|
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.