Против промяна на маршрута на автобусна линия 111 в ж.к. Младост
Против промяна на маршрута на автобусна линия 111 в ж.к. Младост / Съобщения / Разпространявайте подписката против промяната на линия 111 / Коментари
|
Гост |
#12015-05-12 12:09Така е, много хора са недоволни. Само че като ги слушам в автобуса, ми приличат на хора, които не ползват компютри, за съжаление. |
|
| |
|
Гост |
#22015-05-12 12:12Аз живея в "Младост 1", а работя в "Овча купел". сляп съм и тази промяна ме затруднява изключително много. И в двете посоки трябва да пътувам с повече от едно превозно средство. |
|
| |
|
Гост |
#32015-05-12 12:27Г-н Колев, аз съм за промяна на маршрута на автобус № 111 така, че да покрива и Младост 4, освен 2 и 3. В този смисъл борбата трябва (според мен) да е за покриване на стария + новия маршрут преди излизане на Околовръстното шосе! Поздрави |
|
| |
|
Гост |
#42015-05-12 12:55Само да попитам понеже и други ме питаха, каква правна стойност има тази петиция? |
|
| |
|
Гост |
#52015-05-12 20:20След разговор на страницата на ЦГМ във фейсбук, ми станаха ясни няколко неща - на лични съобщения ми казаха, че тъй като по линия 111 имало голям процент гратисчии, те са преценили, че по такъв начин (като махнат наземния транспорт и насочат хората към метрото) се борят с гратисчийството. Няма да коментирам колко абсурдна мярка е това и как си измиват ръцете, вместо да контролират, каквато им е работата. Друго, което ми стана ясно, е, че няма да се откажат лесно от промяната - трият всякакви линкове към петицията и отказват да признаят и коментират недоволството на хората. Дори се опитах да опиша как да намерят петицията хората чрез гугъл, без да пускам каквито и да било линкове, и изтриха дори и този коментар. Цензурата е безспорна! Трябва ясно да им се заяви, че хората не харесват промените и скъсеният маршрут и прекачването силно затрудняват придвижването. Който иска, може да зададе въпросите си и да изрази недоволството си на страницата им във фейсбук: http://fbl.me/cgm |
|
| |
|
Гост |
#6 Върнете автобуси 4 и 111 по старите им маршрути.2015-05-13 16:48Фейсбук страницата на каузата е: Харесайте, коментирайте и шервайте на вашата страница. До 6 месеца ще се разбере според активността на хората, дали има такава потребност или няма. |
|
| |
|
Гост |
#72015-05-13 16:58Като човек, ползващ ежедневно автобус 111 и живеещ в Младост 2 не усещам "удобството" на метрото в тази връзка. Гласувам с две ръце за връщането на автобуса на изходна позиция в Младост 1! |
|
| |
|
Гост |
#82015-05-14 17:36явно от ринг-молл и Икеея са ядосали общината и тя има спира рейсчетата , сега всички ще пазруватв дъ мол... от там можеда са платли повече |
|
| |
|
Десислава |
#9 Re:2015-05-16 07:58Заповядайте на среща-дебат този понеделник 18.05 от18.00 часа в читалище Бъднина в Младост-2. Кметицата на района ще присъства. |
|
| |
|
Гост |
#102015-05-16 13:30В понеделник, 18.05 в 18.00 в читалище Бъднина в Младост-2 ще има среща-дебат с кметицата на Младост по транспортните промени. Елате да изразите недоволството си! |
|
| |
|
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.