ДА СЕ СПРЕ ИЗЛЪЧВАНЕТО НА ТУРСКИ НОВИНИ И ФИЛМИ В БЪЛГАРИЯ!
Свържете се с автора на петицията
Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията ДА СЕ СПРЕ ИЗЛЪЧВАНЕТО НА ТУРСКИ НОВИНИ И ФИЛМИ В БЪЛГАРИЯ!
|
Гост |
#12014-10-08 16:39Трябва да престанем да сме Булгаристан! |
|
| |
|
Гост |
#22014-10-08 17:13В България да бъде българското !!! |
|
| |
|
Гост |
#32014-10-08 17:18Коментар;Не е нужен-Живеем вБЪЛГАРИЯ!!!!!Смятам,че това е достатъчно основание!!!!! |
|
| |
|
Гост |
#42014-10-08 18:27Официален език в България е Българският! |
|
| |
|
Гост |
#52014-10-08 19:43Дано тая петиция има ефект - надявам се полоителен. |
|
| |
|
Гост |
#62014-10-08 20:03КОНСТИТУЦИЯ |
|
| |
|
Гост |
#72014-10-08 20:25Не искам новини на турски и турски ревливи филми !!! |
|
| |
|
АЗ |
#82014-10-09 10:23против турски новини и сериали по българската телевизия |
|
| |
|
Гост |
#92014-10-11 05:19ДА СЕ СПРЕ ИЗЛЪЧВАНЕТО НА ТУРСКИ НОВИНИ И ФИЛМИ В БЪЛГАРИЯ! |
|
| |
|
Гост |
#102014-10-11 10:12Да спрем ЗОМБИРАНЕТО АНАЛдолско ! |
|
| |
|
Гост |
#112014-10-11 19:22Нека има повече български филми!!! |
|
| |
|
Гост |
#122014-10-12 16:58Съгласна съм |
|
| |
|
Гост |
#132014-10-12 19:31Подписах петицията защото НЕ ГЛЕДАМ телевизия точно за това че по всеки канал се излъчват турски филми! Дразнещо е и много неприятно! Това е чисто промиване на мозъците на българите! Искам по телевизията да слушам българска реч,да се дава трибуна на гражданите в тези тежки времена за страната ни,да се излъчват български филми.Много неща могат да се излъчват в полза на народа ни и най-вече на децата ни! Не може държава,която ни е държала под робство цели пет века чрез филмите си да присъства във всеки български дом! Това е нелепо,гнусно,антибългарско! Стига вече! |
|
| |
|
Гост |
#142014-10-12 21:06Който иска новини на турски да си върви в неговата си държава това е моята БЪЛГАРИЯ!!!ДОЛУ ДПС,ВЪН ОТ ПАРЛАМЕНТ!!! |
|
| |
|
Гост |
#152014-10-13 13:27Крайно време е |
|
| |
|
Гост |
#162014-10-13 14:51Смърт за ДПС!!! |
|
| |
|
Гост |
#172014-10-13 15:20ТВЪРДО ПРОТИВ ДПС!!! |
|
| |
|
Гост |
#182014-10-13 15:25Турски новини в Турция.... |
|
| |
|
Гост |
#192014-10-13 15:27Тук е България,турски новини в Турция.... |
|
| |
|
Гост |
#202014-10-13 18:48Абсурдно е да има новини на турски език в българските телевизии. В България се учи, говори и пише на български език. Като искат турски да отидат да живеят в Турция. Не съм расистка, но аз живея и работя в Словения. Тук искат да говориш и пишеш на словенски. Щом живееш в дадена държава трябва да говориш и пишеш техния език, да уважаваш техните закони и морални ценности. |
|
| |
|
Гост |
#212014-10-13 20:34Вече не зная къде живея-всички канали на цифровата ми телевизия,всички програми-само турски предавания,турски сериали!!Ужасявам се от това и не мога да разбера до кога ще търпим това превземащо ни отново тихомълком робство..???То не бе в магазините-преобладава турска продукция-там избягвам да я купувам,ето и тук трябва петиция-да не купуваме турска стока..!!То не бе говорене навсякъде демонстративно,че и ромите най-вече на турски,то не бе строежи на толкова много джамии-изобщо..за какво говорим..??!!Ама и ние сме си виновни защото мълчаливо и безропотно приемаме,а можем да ритнем топката в тяхното поле-можем да се обединим и да отказваме всичко!!Подкрепям и тази петиция и всяка една която защитава мен,децата ми ,роднините ми ,Родината ми!!Да живее България!!!! |
|
| |
|
Гост |
#222014-10-14 05:35Nie kato otivame v drugite darjavi govorim na ezika na tezi darjavi..Tezi sa rodeni w Bulgaria i govoryat na tyrski??/Kak moje taka.. Predi godini tova beshe absolutno NEVAZMOJNO.. i ZABRANENO |
|
| |
|
Гост |
#232014-10-14 08:58Еми дето искат да преподават турски в училищата ................ |
|
| |
|
Гост |
#242014-10-14 17:32''Еми дето искат да преподават турски в училищата ................''Още по-голям ПОЗОР, но те искат още толкова много неща да правят срещу собствената си Родина.... ако сатаните имат родина:( Ще им позволим ли??? |
|
| |
|
#25 |
#25 ДА СЕ СПРЕ ИЗЛЪЧВАНЕТО НА ТУРСКИ НОВИНИ И ФИЛМИ В БЪЛГАРИЯ!2014-10-15 22:17За филмите ми е все едно,въпреки,че са на всеки канал и по цял ден,което не е НОРМАЛНО,НООО новини на Турски език по БНТ е просто абсурдно.Скоро децата ни ще бъдат задължени и да го изучават в училище.Абе защо не ни обуят направо шалварите и нахлупят фесовете.Докато си мълчим скоро и това ще стане. |
|
| |
|
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.