За прекратяване на извънредното положение.
За прекратяване на извънредното положение. / Съобщения / Оставка! / Коментари
|
Иван |
#12020-08-20 18:35Оставка и нов рестарт на България,но не със старите мутри.Нов ред и нов начин на управление.Стига вече,уморихме се от тази парламентарна република.Тя не е ефективна.По голяма власт за Президентската институция,за да носи някой персонална отговорност.Относно ,,Извънредното положение,, - премахване веднага на тази глупост.Епидемия няма и не е имало.Няма да позволим вече да ни бъде налагано такова без причина и произтичащите от него мерки,ограничаващи правата ни. |
|
| |
|
Гост |
#22020-08-21 21:52боооже....
всичките предишни съм ги изтърпял, ама тези измишльотина... и то трети мандат... направо се чудя... българинът ли е прост... или явно... не са останали българи.... май май... второто... като резултат от 30 годишно претопяване.... или сега спираме процесите, или умирам... друг изход не виждам....
|
|
| |
|
Гост |
#32020-09-24 03:24Оставка ДА ,но кога ??? Измина лятото ,а Оставка няма |
|
| |
|
Гост |
#42020-11-12 13:21Оставка преди изборите, зада не бъдат манипулирани. С всеки изминат ден идиотската нагла шайка ни погубва . Да се освободим и от оковите на корумпирания кърлеж ЕС. Всичко е в ръцете ни и свободната воля на народа..Осъзнаване и непримирима борба до измиране на мафията! |
|
| |
|
Гост |
#52020-11-15 23:32Разбра се, че всичко е една лъжа, измама, манипулация за много пари, за контролиране на обществото, чрез страх, стрес и т.н. Разбра се и се доказа, че тестовете са фалшиви не показват това, за което ги представят. Насади се чувство в обществото за вина, за страх, насади се и се противопоставиха " съзнателните" и " несъзнателните," които не спазват наложените драстични мерки, уж за да ни предпазят от коронавируса, който е един ГРИП, в пъти по неопасен от негови аналози.
Според мене трябва да се разяснява на обществото, че е манипулирано и заплашвано с представяните фалшиви данни от тестовете, и смъртните случаи. Защо не се правят аутопсии? - защото ще се докаже, че починалия е умрял не от коронавируса, а може и да се докаже, че му е помогнато! Необходимо е да бъдат събрани материали доказващи злоупотребите и да бъдат предадени на прокуратурата за сериозно разследване - престъпленията ще излязат на яве. Смятам, че е необходимо да се влезе във връзка с организации работещи по въпроса в други държави.
Това е моето скромно мнение. |
|
| |
|
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.