Лустрация! Да уволним Божидар Димитров
Свържете се с автора на петицията
Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Лустрация! Да уволним Божидар Димитров
|
Гост |
#12016-02-16 15:04ДОЛУ незаконния директор на НИМ-София, назначен с измислен, нагласен конкурс още през дек. 2001 г.! ДОЛУ сенилното 70-годишно ченге Б.Д., вън от българската култура и културно наследство! |
|
| |
|
Тома Белев |
#22016-02-16 15:23Даже и без квалификации, след завършване на пенсионна възраст хората е нормално да се пенсионират. Ако не се пенсионират, къде ще работят младите и завършили историци и музейни специалисти? И това е извън оценките - добър, лош, специалист, агент - просто живота си иска своето и младите трябва да заемат своите места в него. Ако мислил за бъдещето. |
|
| |
|
Гост |
#32016-02-16 15:57Крайно време е да премахнем комунистите от големи постове. |
|
| |
|
Николай Малчев Гост |
#42016-02-16 16:12За тоя профан законите не важат ли? Айде стига е дерибействал! Марш на бунището на историята! |
|
| |
|
Гост |
#52016-02-16 17:33Защото е некадърен! |
|
| |
|
Лолита Николова |
#62016-02-16 17:38Божидар Димитров с Ирина Бокова са едни от основните фигури на социалната сцена, свързани с комунизма, които пречат България да поеме пътя на обновлението и българите най-после да започнат да живеят като останалите нации от Европейската общност. Комунистическата идеология смазва хората за сметка на една малка кастова група и това доведе България до най-тежкия период от нейното историческо развитие. Божидар Димитров с Ирина Бокова са външни представители на група, която се опитва да върне България под пълното подчинение на Русия и да я направят Куба на Балканите. Неговата биография включва аферата Дъбене-Балунов Горун, която доведе до загубване на най-значимо откритие като надежден извор. Време е България да излезе от ада, в който е сега заради комунистите! |
|
| |
|
Гост |
#72016-02-16 17:51Днес той е пееф, днес той е доган, но иначе всеки ден е олигофрен! Вредно е патриотарството му, вредно е меркантилизирането на историческото ни наследство, вредна е безпардонността, с която налага полуинфантилното си мнение и още, и още много причини. |
|
| |
|
Манол Глишев Гост |
#8 "Кардам", "Тервел"2016-02-16 17:58"Кардам" отдавна си е човек на Русия. И най-вече тартор на иманярите в България. Простак и унищожител на ценности. Така че - в пенсия, а после и на съд. |
|
| |
|
Гост |
#92016-02-16 18:30защото е бил ченге, доносник на ДС, комунист и третира Украйна, като част от Русия, не признава нейният суверенитет, много е арогантен и вулгарен при публичните си изяви |
|
| |
|
Гост |
#102016-02-16 18:53Дори най-известните български професори се пенсионират на 68 години, с решение на Научния съвет на институцията. Затова крайно време е доц. Божидар Димитров, който вече е на 71 години, да бъде пенсиониран. |
|
| |
|
Гост |
#112016-02-16 18:59ДЕЛО № 11777/2014г., ДЕЛО № 10911/2014г., ДЕЛО №11887/14г., ДЕЛО №4154/14г., ДЕЛО №3336/2015г. и ДЕЛО №3361/2015г. по описа на АССГ. |
|
| |
|
Гост |
#122016-02-16 19:38Защото съм съгласен с тезата ѝ! |
|
| |
|
Гост |
#132016-02-16 20:18Защото съм напълно убеден че не му е мястото на този пост.И моля Ви стига с тия ченгета пардон агенти на ДС |
|
| |
|
Гост |
#142016-02-16 20:18Подобен човек не може да бъде директор на .... |
|
| |
|
Гост |
#152016-02-16 20:59комунистическите ченгета нямат място в обществено значими места |
|
| |
|
Гост |
#162016-02-16 21:23Докога ще правим подписки за този .... А министъра трябва да обясни защо не организира конкурс за директор на НИМ. Защото Божо Бутафорията е на поста до провеждане на конкурс от бая години вече. Доколкото съм запознат. |
|
| |
|
Гост |
#172016-02-16 23:19Незабавната лустрация на лицето БД е наложителна!!!Въпросът е кого ще назначим!!??!! |
|
| |
|
Гост |
#182016-02-17 02:44Този лъжеисторик с псевдоним "професор"не е полезен за страната ни! |
|
| |
|
Гост |
#192016-02-17 10:47Много навременна инициатива ,защото простотиите на този т.н."професор" ,които бълва в публичното пространство ,вече стават непоносими! |
|
| |
|
Гост |
#202016-04-27 09:40Няма как да търпим един доказан агент на ДС да се разпорежда с българската история.Този човек е нагъл и най-голямото му безочие е да се титулува професор .Божидар Димитров никога не е бил професор и е крайно време да ни освободи от присъствието си,ако не го направи , ще го изнесем от НИМ. |
|
| |
|
Гост |
#212016-04-27 12:19Zastoto sam normalen i mislecht 4ovek! |
|
| |
|
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.