Петиция за забрана на дейността на "Български хелзинкски комитет"
Петиция за забрана на дейността на "Български хелзинкски комитет" / Съобщения / Петиция за забрана на дейността на "Български хелзинкски комитет" / Коментари
|
Ненчо Еремиев |
#1 БХК2015-11-16 18:53Продължавайте да събирате подписи, А на този плужек да му смачкаме продажната кратуна. |
|
| |
|
Гост |
#22015-11-16 19:06Благодаря Ви, Иван Стефанов.Не съм разочарована, а отвратена от това, което прочетох, че този комитет е с криминално проявени лица. |
|
| |
|
Черпак |
#32015-11-16 19:37Е НЕ МОЖЕМ ДА ОЧАКВАМЕ ОТ ТОВА МАФИОТСКО ПРАВИТЕЛСТВО НА КОЕТО СТОИ ДОКАЗАНИЯТ МАФИОТ БАХУР БАХАР ДА ПРЕДПРИЕМЕ ДЕЙСТВИЯ СРЕЩУ ТАЗИ МАГЛАСКА ОРГАНИЗАЦИЯ КОЯТО РАБОТИ ПРОТИВ БЪЛГАРИЯ И БЪЛГАРСКИЯТ НАРОД!!! |
|
| |
|
Гост |
#42015-11-16 20:00radvame se mnogo za uspexa postignat ot obedinenieto na tez i xora,pokazva che sme se sabudili ot dalbokia vreden san!!!dano s tezi podpisi nqkoi obane vnimanie i se vzemat na seriozno neshtata!!! |
|
| |
|
Гост |
#52015-11-16 20:02Ще продължаваме да изпращаме петицията до наши приятели. |
|
| |
|
Албена Вулева |
#62015-11-16 20:26Нали не искате да кажете че със събирането на подписите се изчерпва целта и смисъла на петицията!?! |
|
| |
|
Гост |
#72015-11-16 20:34Според мен ,трябва да се забранят всички НПО в България,както в Русия. |
|
| |
|
Недоволен от автора! |
#82015-11-16 20:36Ало автора!!! Ние тая петиция я подписахме за забрана на хезингския комитет! Какво ни казваш ти? Това ми мирише на яка манипулация! |
|
| |
|
Гост |
#92015-11-16 20:45Не бъдете негативни! Събирането на подписи не е символичен акт. Трябва да се направи всичко възможно за подкрепа на каузата на всички възможни нива! |
|
| |
|
Гост |
#102015-11-16 21:02Иван Стефанов, трябва да се разпрати прессъобщение до всички медии с тези резултати. |
|
| |
|
Гост |
#112015-11-16 22:00Ще се радвам ако тази псевдо организация за защита правата на човека не съществува... Хора, които нямат представа от света... |
|
| |
|
Гост |
#122015-11-17 00:15Мисля, че е крайно време да се подобри българския език и думата петиция да се замени с калашников. По добър отзив из медиите има втотата |
|
| |
|
Гост |
#132015-11-17 01:37Да се махат от България!!! Не ги искаме, нямат място в нашата страна! Провеждат геноцид над българския народ! Вън от България!!! |
|
| |
|
Гост |
#152015-11-17 03:59Добро утро.Така трябва -да сме единни.Успех и занапред! Хубав ден! |
|
| |
|
Гост |
#16 Re:2015-11-17 05:10 |
|
| |
|
Гост |
#17 Re:2015-11-17 05:15Не се притеснявайте. Петицията продължава и ще бъде предадена в последствие.
|
|
| |
|
Гост |
#182015-11-17 05:26За да се постигне нещо голямо, трябва да се почне от малкото, не да се чака друг да свърши всичко, поздравления, г-н Стефанов! |
|
| |
|
Гост |
#192015-11-17 05:37Моля Ви дръжте ме в течение. С уважение |
|
| |
|
Гост |
#202015-11-17 06:31Успех! Поздрави от Латвия! |
|
| |
|
Гост |
#212015-11-17 07:40Мисля,че е добре да продължим по-нататък-да се съобразят със събраните 11000 подписа, а и те ще са повече занапред ,за премахването на това НПО ,защото продалите се за 30 сребръника родоотстъпници няма да променят дейността си.Не си правете илюзии,че тези с парите ще променят посоката и целите си. |
|
| |
|
Трибал |
#222015-11-17 08:48Благодаря Ви! Това е пътят за създаването на гражданско общество и защита на БЪЛГАРИТЕ и БЪЛГАРСКИТЕ НАЦИОНАЛНИ ИНТЕРЕСИ! |
|
| |
|
Гост |
#232015-11-17 08:55Надявам се от БХК да разберат, че между права на обвиняеми, подсъдими, осъдени лица и номинация за "човек на годината" има някаква разлика. Аз не съм протв спазването правата на осъдените и изтърпяващите наказания лишаване от свобода, но изисквам също така тези хора да спазват задълженията си към обществото, както всеки от нас. Да дадеш втори шанс на човек, не значи да го номинираш за достоен българин. Има доста съществена разлика. Сигурна съм, че всеки един от нас - простите, обикновени българи има поне едно достойнство в повече от Полфрийман, но не е номиниран за "човек на годината". |
|
| |
|
Гост |
#242015-11-17 09:01Аз предлагам на автора на тази петиция да търси контакт с Министерски съвет или Народно събрание(да търси властта) и да покаже,че в България има все още друго мнение,което се различава от това,което се опитват да ни наложат. Покажете тази петиция на премиера Борисов.Настоявайте за осветляване на начина на финансиране на организации като БХК. Иначе всичко остава едно преброяване. |
|
| |
|
Отговорност |
#25 Re: Re:2015-11-17 10:53Предадена къде и на кой? Автора на петицията трябва да се ангажира и ясно да заяви къде ще отидат подписите ни, а не да размива нещата. |
|
| |
|
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.