ДНЕВЕН ЦЕНТЪР ЗА ЛИЦА СТРАДАЩИ ОТ СПИНАЛНА МУСКУЛНА АТРОФИЯ
Свържете се с автора на петицията
Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията ДНЕВЕН ЦЕНТЪР ЗА ЛИЦА СТРАДАЩИ ОТ СПИНАЛНА МУСКУЛНА АТРОФИЯ
|
Гост |
#12015-03-07 15:45Кураж и успех! Бог с вас! |
|
| |
|
Гост |
#22015-03-08 12:49Не губете кураж и надежда! Успех! |
|
| |
|
Гост |
#32015-03-09 06:45Дано да стане реалност този център. Той ще помогне на много хора. Идеята е страхотна. Пожелавам успех. |
|
| |
|
Гост |
#42015-03-09 08:11Успех на начинанието! |
|
| |
|
Гост |
#52015-03-09 13:26Успех! |
|
| |
|
Гост |
#62015-03-12 13:20Успех! |
|
| |
|
Гост |
#72015-03-12 15:48Надявам се в нашата обична страна да се правят все по-малко подобни петиции,подписки,и др.подобни,надявам се хората с увреждания да не се показват за да търсят спонсори за да си улесняват живота НАДЯВАМ СЕ ЗДРАВИТЕ И МОЖЕЩИ хора и организации създадат среда подходяща за достоен живот на гражданите в БЪЛГАРИЯ! |
|
| |
|
Гост |
#82015-03-12 17:48Прекрасна инициатива.Дано има успех. |
|
| |
|
Гост |
#92015-03-13 10:45Моля се да има все по-малко страдащи от това заболяване... |
|
| |
|
Гост |
#102015-03-20 17:36Защото трябва да има държава и медицина За хората! Тези дечица, пораснали хора, умни добри... Трябва да се обявим срещу крайната незаинтересованост на политиците и тяхната воля, която липсва за интересите на народа ни! |
|
| |
|
Аз |
#112015-03-27 10:04Тия слънца го заслужават и имат право на бъдеще |
|
| |
|
Гост |
#122015-06-06 20:48Защото смятам , че е крайно време да се обединяваме като общество от здравомислещи и социално - отговорни хора , в името на възможността за шанс за живот на всеки човек в държавата! |
|
| |
|
Гост |
#132015-06-07 22:19Имам дете с ДЦП на 20 години. И за тези деца няма място в нашата страна. |
|
| |
|
Гост |
#142015-06-20 20:22за повече шанс за тези хора |
|
| |
|
Гост |
#152015-06-21 20:54Подкрепих петицията, защото трябва да се научим да бъдем по-добри и да си помагаме. |
|
| |
|
Гост |
#162015-06-29 17:51Защото имам починал близък човек, преминал през кръговете на ада с това заболяване и за жалост вече не е жив! |
|
| |
|
Майка на дете с увреждания |
#172015-07-02 07:37Подкрепям всяка инициатива,с която би могло да се улесни живота на хората в неравностойно положение!До кога частните инициативи и благотворителността на хората ще са единственият източник за доход и кога Държавата ни ще си влезне във функициите?До кога тя ще е мащеха за децата и хората с увреждания?Нима те не са пълноправни граждани на тази държава?Защо техните нужди се пренебрегват тотално и защо трябва въобще да се правят такива петиции,за да си свършат работата?Ако на нас(редовите граждани) се налага да ни правят петиции,за да си вършим задълженията,ЗА КОИТО НИ ПЛАЩАТ,отдавна щяхме да сме УВОЛНЕНИ!Нека бъдем толерантни!И без това живота на тези хора е достатъчно труден,нека направим така,че да не се чувстват изолирани и нежелани! |
|
| |
|
Гост |
#182015-08-15 20:42Успех и Бог да е с вас! |
|
| |
|
Гост |
#192015-08-18 09:37Носител съм на СМА, имам две починали деца, които се родиха със СМА - Синдром на Вердинг-Хофман, а третото ми дете е здраво, но също носител - както мен и съпруга ми. |
|
| |
|
Гост |
#202015-11-02 15:57Защото на детенцето ми му беше поставена тази диагноза тип 2-3 |
|
| |
|
Гост |
#212015-11-05 08:04Za da se oburne po golqmo vnimanie ot lekarite i otgovornite lica . |
|
| |
|
Гост |
#222015-11-06 20:58Защото на 18.05.2015г. загубих дъщеря си от същата коварна болест. Беше едва на година и седем месеца. |
|
| |
|
Гост |
#232016-07-27 20:28Gospod da pomaga na vsi4ki deca i na moito vnu4e |
|
| |
|
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.