Достъп до плажа за всички

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Достъп до плажа за всички


Гост

#1

2013-07-03 08:01

ВСИЧКИ СМЕ ХОРА НА ТОЗИ СВЯТ, ВСИЧКИ ИМАМЕ МЕЧТИ, НАДЕЖДИ, ЖЕЛАНИЯ! ДОСЕГА, ОБАЧЕ НА ЕДНИ - ТЕ СЕ СБЪДВАХА, А НИЕ ЛИЖЕХМЕ СЛАДОЛЕДА ПРЕЗ СТЪКЛО. ЧОВЕШКО Е ДА НИ СЕ ОТВОРИ ПРОЗОРЕЦА, ЧЕ И НИЕ ДА ОПИТАМЕ ВКУСА МУ!
Йосифова

#2 Здравейте,

2013-07-03 12:03

#1: -

Здравейте, съгласна съм напълно с вас! Трябва да се променят нещата, почнах с плажовете, понеже ми се стори най -лесно, но в момента правя страница за достъп и до сгради, заведение и тн. Трябва да има начин да се задължат хората да се съобразяват с нуждите на останалите. Не се знае утре дали, това което градя няма да ми потрябва, ако всеки помисли за някой негов познат или човек от квартала и ако всеки собственик се съобрази - нещата ще се подобрят значително. Трябва гласност за този проблем. Плакала съм в Барселона за двойка инвалиди на плажа...там можеш самостоятелно да се движиш с градски транспорт, да посетиш всяка забележителност и да отидеш на плаж, като има всичко необходимо...дори най -семплите ресторантчета са с платформи....и света е различен....иска ми се някога да видя това и у нас - почнали сме промяна- да искаме и това! заради всички нас!!!

Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2013-07-03 12:08


Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2013-07-03 13:04


Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2013-07-05 17:29



Гост

#6

2014-06-25 14:49

В Община Бургас сме направили постъпки в тази насока.